pse u transferua Tema ne Forum tjeter?

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Moonlight85, 5 Nov 2015.

1. Moonlight85

Moonlight85 Forumium maestatis

Vetem pse permenda A.Einstein dhe Zappelin, mendoni se Tema ishte "Filosophy" kjo esht nje Pjes e Punimit te pa perfunduar per Psikologji. O Zot do behi ju ndonjeher? apo se keni mendjen fare!! me gjith ate ishte qesharake :)
    me te vertet jeni per te shkundur Koken baaaaah

2. MysteriousMan

MysteriousMan Valoris scriptorum

E lexova, doja te pergjigjesha por isha me cel. Se di ku e kane futur ta lexoj prap :)

3. Universal

Universal AnonymouS

Përshëndetje!

Edhe temën që hapet, e bëre në nënforum të gabuar, por eshte trasferuar në adresë të duhur.

Albforumi ka seksione të veçanta për tema shoqërore-argëtuese, të tipit chit-chat, ashtu siç dëshironi ju.

Për më shumë rreth funksionimit dhe ligjeve të forumit , mund të gjeni më poshtë:

http://forumi.shqiperia.com/forums/fjala-ime-për-përmirësimin-e-forumit.48/

Mjafton të shpenzoni kohë nga koha juaj dhe të njiheni më thelbësisht me natyrën e përgjithshme të forumit dhe karakterin e nënforumeve përbërëse të tij.

Gjithë të mirat!

Last edited: 5 Nov 2015
  4. gurax

gurax Pan ignoramus

Dakord atehere.
    Ne teresine e shkrimit ne fjale, edhe une mendoj se ai shkrim ishte shume me teper me permbajtje me natyre filozofike sesa psikologjike. Mund te mos biem te tere dakord ne lidhje me cfare do te duhet te kuptojme me fjalen filozofi dhe cfare do kuptojme me fjalen psikologji, por ne vija te pergjithshme nje shkrim qe permban ne menyre te bollshme alegori, ekuivalentime midis reales dhe sureales, realitetit dhe fantazise, apo qe synon te ndertoje ura midis cfare quajme objektive dhe subjektive, kjo eshte shume me afer filozofise sesa psikologjise. Psikologjia e studion mendimin njerezor, filozofia flirton me mendimin njerezor.

Megjithate, per te mos ngelur ne kufijte e qesharakes - sic eshte etiketuar nderhyrja ketu pak me lart - temen ne fjale po e levizim perseri atje ku ishte. Sidomos nese tema eshte hapur per te sherbyer me teper si zone meditimi me teper sesa diskutimi.

:)

katsune likes this.
  5. Alephh

Alephh Valoris scriptorum

Kujdes Gurax kur ta futesh ne valixhe,pasi mos harron dicka jashte
    Dhe kujdes kur ta mbyllesh valixhen,pasi mund te te humbase dicka rruges nga tema gjate shpernguljes...:p

gurax likes this.
  6. gurax

gurax Pan ignoramus

Une u mundova te ruaj cdo gje qe kishte brenda valixhes, pavaresisht cfare shkruhej ne letren post-it te ngjitur siper po te njejtes valixhe.
    Qameti do kerkoj ndjese qe valixhja eshte hapur pa leje. :p

7. Lisa

Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

No chit -chat pls!!:D

Dreamer, Alephh and gurax like this.

Shpërndajeni këtë faqe