Pse une vdes per nje smart?

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga beshbossi, 18 Jun 2004.

 1. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Pse une vdes per nje smart?

  me pelqen shume nje smart!!!Sidomos ajo e reja fare fortwo cabrio!!!!!!
  dhe roadsteri eshte shume e bukur!!!
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  pse s'ma falin mu 1 smart??? [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 3. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  imagjino si une ketu mund ta rrotulloj si te dua smartin!!!!! /pf/images/graemlins/smile.gif
  e adhuroj kete
   
 4. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  pse s'ma falin mu 1 smart???

  eh sa here ja kam bere dhe une vetes kete pyetje /pf/images/graemlins/laugh.gif (sidomos per te riun)

  aspetta e spera i bie /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 5. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  mos je shume e shnosh mi, t'nxe smarti ty? se te shofin mare e prap dynjoja para se t'bojn dhurate, jo kshu badjava /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 6. Cruel_Intentions

  Cruel_Intentions Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  vetem se...
  u perplase me smartin i thu jetes shnet e pare /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  pse i shofin keto gjera njerzit e /pf/images/graemlins/laugh.gif , jo me jo duhet te jete ndonje gje tjeter se nga kjo ane jemi ne rregull /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 8. Erjon rapper

  Erjon rapper Forumium praecox

  Re: Pse une vdes per nje smart?  aha, karton jane
  Jane te mira per qytet, i parkon ku te duash, ekonomike /pf/images/graemlins/smile.gif

  Ky modeli Roadster eshte i lezetshem, por mua me pelqen me shume MINI :thumbsup: , te prodhuara nga BMW :cool:
   
 9. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  epo per ate them une,s'eshte makine per te bere gara ne autostrade me te!!!!
  Kam idene se e bukur eshte edhe nje crossblade!!!!

  smart crossblade showroom
  Eshte me verore,zere se je ne motor me 4 rrota!!!!por s'e nderroj me asgje nje cabrio!!!!
  Nuk jam e shendoshe jo,me ze boll hajduto!!!!
  [​IMG]
   
 10. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  raper pse mo kush asht ma e bukur?
  [​IMG] apo
  [​IMG]
   
 11. Prodigychild01

  Prodigychild01 Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  O lal kjo qeka si makina e Flinstoneve.. yaba daba do

  Me mirre udheton brenda nje kutie konservash... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. Dua

  Dua Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  Une shkrihem per smartin!!! Praktik dhe sexy. Gjeja me e mire eshte ne parking lot, kur te gjithe parkohen ashtu si duhet, une mund te bej ate qe te tjeret s'munden :tipsy:

  == == == == II == == ==
  == == == == II == == ==  D.
   
 13. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  si makina flistoneve :lol:

  nese eshte keshtu atehere une nuk duhet ta bleje nje te tille :idea: :lol:

  edhe mini eshte :wub:
   
 14. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  kam idene se prodigy e kishte per minin ate komentin!!!!!
  Raperi mos e kishe per kete?
  [​IMG]
  se ajo mini s'ishte gje!
   
 15. Artur IDRIZI

  Artur IDRIZI Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  SI JU DUKET KJO?
  [​IMG]
   
 16. Artur IDRIZI

  Artur IDRIZI Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  Pse nuk doli kjo dreq figure?
  :mad:
   
 17. Artur IDRIZI

  Artur IDRIZI Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  [​IMG]
   
 18. Artur IDRIZI

  Artur IDRIZI Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  O shqiptare,si duhet me ja bo per me nxjerr fotografine?Na falni per injorancen.
   
 19. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  ska nevoj per imagine fare, mua sa here me flasin per makina vetvetiu me del ajo ne mendje /pf/images/graemlins/laugh.gif :wub:  cmq hiqi ato (img) se jane te teperta
   
 20. BISOU

  BISOU Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  KUR KANE PRODHUAR SMARTIN KANE HARRUAR GJYSMEN E PLANIT TE MAKINES NE DHOMEN E INXHINIERIT /pf/images/graemlins/laugh.gif
  UNE PER VETE DUA NJE CADILLAC CONVERTIBLE /pf/images/graemlins/laugh.gif FOR THE SUMMER HOUSE & A MERCEDES /pf/images/graemlins/laugh.gif FOR THE CITY

  [​IMG] [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe