Pse vdesim?

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Aki, 26 Aug 2015.

 1. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Vdesim per arsyen e thjeshte sepse perjetesia eshte arritur.

  Perjetesia eshte nje periudhe shume, shume, shume e gjate. Ne qofte se une krijoj perjetesine dhe ajo me merzitet atehere une duhet te gjej nje menyre per te vrare veten.

  Imagjinoni te njihni dhe te dini gjithcka qe eshte dhe qe do te jete.

  Cfare interesi tjeter do t'ju mbeste per te perballuar nje periudhe kaq te gjate jete?

  El
   

Shpërndajeni këtë faqe