!?!? PSE ?!?!

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga ameba, 10 Feb 2003.

 1. ameba

  ameba Forumium maestatis

  !?!? PSE ?!?!

  O te miret njerez te A.F a ju ka kaluar neper mend pyetje te tilla si:
  -Pse nuk isha une i ftuar ne martesen e prindreve te mi??? :confused:

  Pres me padurim te tjera si keto pytje universale qe fillojne te gjitha me PSE
   
 2. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  -Pse nuk isha une i ftuar ne martesen e prindreve te mi???

  Ne se prinderit e tu, nuk e kishin bere te paberen /pf/images/graemlins/laugh.gif perpara se te lindje ti, nuk kishe le akoma, qe te ishe i ftuar /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Ne se prinderit e tu, kane bashkejetuar nje jete te tere dhe nuk jan martuar, por kane vendosur ne ditet e sotme! :eek: Se vede che magni troppo, è hanno voluto risparmiare /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Guest

  Re: !?!? PSE ?!?!

  PSE me duhet te mesoj gjenetiken? :tipsy: [​IMG]
   
 4. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  Hmmmm une sjam bere pishman fare per punen e fteses, e dini pse?
  Sepse te mite sbene ceremoni martese, shkuan direkte ne teme, dhe sndihem keq per pune ftesash...... /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif


  Dashuria, kenaqesia e te qenit 2, frika se mos behesh 3, tmerri s emos ngelesh 1...
   
 5. Guest

  Re: !?!? PSE ?!?!

  MO PO KJO TEMA O ME BO PYETJE O ME IU PERGJIGJ PYETJES?????
   
 6. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: !?!? PSE ?!?!

  me bo pyetje lal /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/wink.gif :rockband:
   
 7. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  Pse me rri ora 12 gjithmone?
   
 8. Guest

  Re: !?!? PSE ?!?!

  PSE DUHET TI LEVIZ ORA PAPERINES? :confused:
   
 9. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  Mire e ke /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. Guest

  Re: !?!? PSE ?!?!

  pSE E KAM MIRE UNE?
   
 11. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  E perse duhet te leviz? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. Guest

  Re: !?!? PSE ?!?!

  PSE PAPERINA E MERITON TANI :smash: ?

  PS. PYETJA ME PSE MI GOCE E JO E PERSE
   
 13. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  Excuze mua /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. roland

  roland Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  pse??????/
  pse-ne se ka gjetur as nastradini qe e shpiku po nejse?

  Pse pyetjet fillojne me PSE pa mire qe te merremi vesh tani?
   
 15. Guest

  Re: !?!? PSE ?!?!

  PSE DUHET TE MERREMI VESH NE TANI?
   
 16. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  Pse njerezit keqkuptohen? Dhe ne vend se te kuptojne ku kane gabuar, me mendjemadhesine e tyre te kote, mundohen ti bien çekanit ne ajer!
   
 17. sueni

  sueni Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  Pse kjo teme duhet te jete kaq rremuje per ne te rinjte??? :confused:
   
 18. Eni_883

  Eni_883 Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  Pse jane zverdhur gjethet e pemeve??? (teatri 'Cufo dhe Tipi') /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. GOODFELLOW

  GOODFELLOW Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  pse e hape temen?
  do thuash ti pse pyet.
   
 20. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  S'ka gjethe hic tash /pf/images/graemlins/laugh.gif Jena ne dimer /pf/images/graemlins/tongue.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe