!?!? PSE ?!?!

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga ameba, 10 Feb 2003.

 1. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  SePse...
   
 2. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  <div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: Angeldeviled</div><div class="ubbcode-body">pse une s'jam e zonja ti jap fund kesaj historie qe po me shkaterron perdite? </div></div>

  17/05/2004 wow, shume interesante. vertete pse!?
   
 3. honey_4you

  honey_4you Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  Pse nuk po me ze gjumi sonte dhe sillem verdal neper dhom???
   
 4. SiL3nT

  SiL3nT Super Moderator Anëtar i Shtabit

  Re: !?!? PSE ?!?!

  Pse e krijuar kompjutrin ? :mad:
   
 5. ere

  ere Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  pse jemi ne kete bote?
   
 6. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Pse duhet te studioj gjithe keto gjera kur ne fund do vdes?
   
 7. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  pse duhet te bej shume gjera dhe ne fund nuk fitoj asgje,,,,,,
   
 8. Thamina

  Thamina Papirus rex

  nuk thua shyqyr...ndryshe do u quaje kopil.:giggle:
   
  joetisti_ likes this.
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Une kam qene. Por kam qene fshehur. Me mbante babi ne nje vend sekret :p
   
 10. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Pse kam 5 ditë që dëgjoj këngën e njëjtë ?
  Pse vazhdoj ta dëgjoj akoma ? -.-
   
  joetisti_ likes this.
 11. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Pse Othello, i besoi Jagos, dhe vrau Desdemonen, gruan e tij besnike?
   
 12. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Pse vjen shkurti e nuk vjen direkt prilli ? :giggle:
   
  joetisti_ likes this.
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  pse duam shpesh ate qe s'kemi mundesi ta kemi ?
   
  TinkerBell likes this.
 14. Johana

  Johana Forumium praecox

  1. Sepse ti linde prindrit e prinderve te tu;
  2. Ata nuk te kane ftuar per te mos i treguar botes se linde dobic dmth para marteses se prinderve .

  Normalisht keta femije te lindur para martese jo vetem qe ftohen ne dasma por kane rol te madh. Djali i vogel mbajtesi i unazes dhe vajza e vogel qe shperndan petale trendafilash jane simbol i ketyre lidhjeve.


  JC
   

Shpërndajeni këtë faqe