"Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga KoDoShi, 5 Jun 2006.

 1. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Dashi :
  Puthjet e dashit janë te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak.
  Demi:
  Puthjet e tua janë te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera
  Binjaket:
  Puthjet e binjakeve shpesh herë nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane
  Gaforrja:
  Puthjet e gaforres janë te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrë
  Luani:
  Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje
  Virgjeresha:
  Puthjet e virgjereshea janë te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetëm pas nderprerjes
  Peshorja:
  Jeni aq te ndrydhur sa vështirë dhuroni puthje
  Akrepi:
  I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndërmend
  Shigjetari:
  Puthjet e tuaja janë spontane, ashtu qe atë qe e puthni gjithmon kërkon edhe me ....
  Bricjapi:
  Puthjet e tua janë momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditës
  Ujori:
  Puthjet tuaja janë te lengeta dhe me se shumti dëshironi ti mbani sytë hapur
  Peshqit:
  Derisa putheni, sytë tuaj xixellojne, janë romantike dhe zgjasin shumë....
   
 2. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Dashi duhet te puthet me Akrepin se e paskan me ngut te dy.

  Shigjetari me Peshoren, meqe jane spontan dhe s'presin te tjeret (shume e vertete kjo /pf/images/graemlins/laugh.gif) /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif

  shenjat e tjera nuk i lidhkam dot /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 3. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  ja dukesh qe genjen /pf/images/graemlins/laugh.gif
  un jam ujori
  edhe spara kam deshir te zgurdulloj syt

  KOdo, ka ra niveli, merre veten i fije /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Ujori:
  Puthjet tuaja janë te lengeta dhe me se shumti dëshironi ti mbani sytë hapur

  [/ QUOTE ]
  /pf/images/graemlins/lol.gif
  PO keto kush i tha? prap gjermani ee? /pf/images/graemlins/laugh.gif

  me vjen keq po mua s'me pelqejne as jargavitjet /pf/images/graemlins/laugh.gif as zgurdullimet /pf/images/graemlins/laugh.gif
  uuuuppss...e tregova qe jam ujori...kam shenuar datelindje te rreme te AF /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  uh qenkan ca shenja ketu qe vertete ashtu i kane puthjet.

  Demi Shigjetari Luani dhe Virgjeresha fiks fare. /pf/images/graemlins/grin.gif

  Me vjen keq per Peshoren e shkrete se e njoh njeren dhe per zotin nuk e dija qe puthte keshtu. Prandaj eshte gjithmone vetem ajo??? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Po Gaforrja mi Dahlia /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  Po Akrepio /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 7. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Akrepin se maj men se ka kalu shume kohe pa puth nje Akrep. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Gaforre s'kam puth asnjehere /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 8. true confidental

  true confidental Forumium maestatis

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Gaforret jane te rrezikshem, puthjet te buta por kur te mberthejne su shpeton dot
  Une do doja nga Ujori qe i mban syt hap se edhe un hap i mbaj /pf/images/graemlins/angel.gif
   
 9. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  hahahahahahaha.
  ça shikon ???? /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 10. true confidental

  true confidental Forumium maestatis

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  O dahlia po un permenda vetem aspektin e dyt te Ujorit mi, se me ervi astu me permend vetem te parin /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 11. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

  Me vjen keq per Peshoren e shkrete se e njoh njeren dhe per zotin nuk e dija qe puthte keshtu. Prandaj eshte gjithmone vetem ajo??? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Po unë që jam peshorja si i bie... /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
  dhe me e bukura ,sepse nuk jam vetem por kam shume miq rreth e rrotull dhe nuk e ndjej vetmine si miken time /pf/images/graemlins/shrug.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. Mirsa

  Mirsa Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

  Akrepi
  I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndërmend

  [/ QUOTE ]

  tamam nje akrepse e vertete... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

  Akrepi
  I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndërmend

  [/ QUOTE ]

  tamam nje akrepse e vertete... /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Kujdes me helmin /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 14. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Per luanet i keni rene pike,
  un kur puth dua nje jave ta marr veten
  por duartrokitjet nuk kam degjuar, kush ka fushi te duartrokasi
   
 15. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Ti je shenja fokes mer /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 16. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Ti je shenja fokes mer /pf/images/graemlins/tongue.gif

  [/ QUOTE ]
  po ti Scorpions shenja kujt je? /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/smash.gif
   
 17. Mirsa

  Mirsa Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  po ti Scorpions shenja kujt je? /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/smash.gif

  [/ QUOTE ]

  Akreps duhet te jete edhe ai, nqs jo, kot qe e ka vene nickun /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  po ti Scorpions shenja kujt je? /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/smash.gif

  [/ QUOTE ]

  Akreps duhet te jete edhe ai, nqs jo, kot qe e ka vene nickun /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]
  c'akrep aman neperke thuaj /pf/images/graemlins/goofy.gif
   
 19. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Mirsa sipas horoskopit, akrepat si shkojne me njeri tjetrin? /pf/images/graemlins/pickellonja.gif
   
 20. Mirsa

  Mirsa Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  nuk jane fare compatitable... /pf/images/graemlins/rolleyes.gif, ndersa me luanin po shkojne shume /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe