"Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga KoDoShi, 5 Jun 2006.

 1. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  S'dike me puth ti m'duket, /pf/images/graemlins/grin.gif nuk ka problem vuajn shume persona nga kjo anomali /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 2. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Sigurisht, une jam si Britney vjet a parvjet, si i bie, se ka nja ca vite non-stop shtatzene dhe ajo /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  E po pse s'thu ti s'paska faj autori /pf/images/graemlins/grin.gif ,pse e ofendon ashtu kot /pf/images/graemlins/laugh.gif
  mire e paska gjet shenjen e ujorit /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Me dhimbsen ujoret e tjere, c'taksirat kane ata, pa puna ime vat e shkoi /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Une them ja kan fut kot /pf/images/graemlins/kiss.gif
  E kan bo sikur robi ka ne arsenal vetem nje puthje, po puthja ndryshon nga rrethanat dhe nga njerzit qe puth.

  Pastaj ca do me thene "Puthje e bute"? Tingellon si puthje e ngordhur, puthjet duhet te jene qe te te japin energji dhe te te kapisin njeheresh.
   
 6. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Kush eshte pimpetta, della via gluck?
  kur nderroheni kshu, nuk ju njofim mo
   
 7. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Pimpeta eshte shenja e 14 e horoskopit, ajo qe puth me bukur nga te gjitha /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Iol gaforret duhet te puthin duke ndukur me dhembe /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 8. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Gaforrja:
  Puthjet e gaforres janë te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrë


  [/ QUOTE ]

  Iola /pf/images/graemlins/smile.gif ..m'duket se autori qeka vet shenja Gaforres /pf/images/graemlins/laugh.gif
  /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 9. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Pimpeta eshte shenja e 14 e horoskopit, ajo qe puth me bukur nga te gjitha /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Iol gaforret duhet te puthin duke ndukur me dhembe /pf/images/graemlins/lol.gif

  [/ QUOTE ]

  Te rre menja Shabano /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  Pse per puthjet ne faqe e kane llafin keta? /pf/images/graemlins/eek.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  <font color="brown"> Jo, per puthjen e dores /pf/images/graemlins/laugh.gif dhe rrezikun per ta ngrene mbrapsht ne cdo moment /pf/images/graemlins/laugh.gif.

  </font>
   
 11. Rrapatushja

  Rrapatushja Nelk@

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Si ka mundsi qe edhe tek puthjet me del e eger mua, pupupupu na nxoret bojen /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 12. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Do kete vjehrren me shenjen tende autori Nelke /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  /pf/images/graemlins/lol.gif

  ka shume munci /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  ne demat puthim me duar, trup.. dhe brire patjeter
   
 15. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />

  Luani:
  Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje
  ..

  [/ QUOTE ]

  Duartrokitjeeeeeeeeeeee /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif

  C's'degjojme per veten /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 16. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Dashnorja autorit kjo besoj qe kerkon vemendje /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Kjo teme u be, hajt ti bejme qejfin vetes qe puthim mire..:D

  Kush e ka marre kete kompliment nga me shume se tre veta, le te jete i bindur ne veten, puth mire.

  Kush s'e ka degjuar asnjehere, puth keq.

  Kush ka degjuar se puth keq nuk di fare te puthe.
   
 18. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Kushtezuar nga statusi civil behet i pamundur fenomeni i vetekenaqesise se konfirmuar me shume se nje here /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Une s'prononcohem dot /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Femiu, nuk e n jof autorin une, femi karagjoz /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Autori besoj se hy ke t'paret /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Ke kush te paret mo? /pf/images/graemlins/laugh.gif Mos nis te flasesh per breza tani se coshtja osht delikate /pf/images/graemlins/laugh.gif Nuk tallem /pf/images/graemlins/tipsy.gif

  Femiu /pf/images/graemlins/smash.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe