"Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga KoDoShi, 5 Jun 2006.

 1. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Po, me Iolen isha, qetesohu /pf/images/graemlins/laugh.gif Edhe Lara kot ben se nuk e putha /pf/images/graemlins/lol.gif
   
 2. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  <font color="brown">Mos i beso Korde /pf/images/graemlins/laugh.gif, hetoje mo thell se i trego kollaj shoket kjo /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif . Pimpo, e kena pa t'gjujtme /pf/images/graemlins/laugh.gif. </font>
   
 3. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Po nuk puth ti mo shpirt se i qun puthjet jashte mode /pf/images/graemlins/laugh.gif ku ke kohe me puth ti iher /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Ehuhahahaaaaaaaaaaaa /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Helmtho ti thi puth'the?
   
 4. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Helmthi puth me korrespondentha /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  /pf/images/graemlins/lol.gif me bisht Kodi me bisht /pf/images/graemlins/lol.gif

  Jam ahead of time mo, ma ka thene dhe horri i skopit /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  "femiu" mashkullore mua ma vret veshin ne kulm.
   
 7. ana karenina

  ana karenina Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Blendi behemi klan bashke ne?
   
 8. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  <font color="brown"> Putho aty, oj kjo, ngeli maj podiumit /pf/images/graemlins/laugh.gif. Levize, oj kjo /pf/images/graemlins/laugh.gif. Korde /pf/images/graemlins/kiss.gif , ja ty t'putha, thi ithe? /pf/images/graemlins/pickellonja.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Kshu normalisht ke demi duhet t;jem una, po s'ma majti me e pa /pf/images/graemlins/laugh.gif. Kush ma thot nanjoni, nga nji deri n'dhjet, sa i eger osht demi kur puth /pf/images/graemlins/laugh.gif. Nuk du skena lufte /pf/images/graemlins/laugh.gif.
  </font>
   
 9. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Kordele ti jua jepke rrobve n'dore llokmen e gojes goce /pf/images/graemlins/lol.gif.

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Femiu te kane vone ne dyshim sensualitein /pf/images/graemlins/laugh.gif ashu seksualitetin desha me thon /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Mbrohu /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Helmtho, mke vulos per sot /pf/images/graemlins/laugh.gif e paske me zamke /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Demi:
  Puthjet e tua janë te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera


  [/ QUOTE ]

  Sa paska rrejt autori k'tu /pf/images/graemlins/grin.gif ..e ka pas me t'futme m'duket /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Ka pas na nji nga rrethi ngushti me shenjet e Demit /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Nejse qe thu ti Helmtho un i jap i noten 8, me mik kuptohet /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Ore kush do i t'puthme prej meje tashti? Nuk e di se kur ma jep truni prap.

  Pranej i lshokam t'puthmet kur të m'vi për mar mu se ma thoka ne horoskopi e /pf/images/graemlins/tonguee.gif?
   
 13. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  <font color="brown"> M'plasi mu cer note m'jep ti se mos kom gjo provim me ty una /pf/images/graemlins/laugh.gif.

  Mu m'dha Kordja 10 ene flet lavderimi /pf/images/graemlins/laugh.gif.

  Sa per ate punen e oreve, robi ka rrejt naaaa sa t'dush ti ka rrejt, se ka ene pun njerezia jo per gjo /pf/images/graemlins/laugh.gif.

  </font>
   
 14. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Helmthi mos u nxef se 8 te dha /pf/images/graemlins/laugh.gif... sikur te dha cmim inkurajues dhe hajde mo /pf/images/graemlins/laugh.gif !
   
 15. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Si thot dhe kjo goca, chi si accontenta gode /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  <font color="brown"> Jo mi se s;u xefa me kte, m'bon syt miza kur pash vlersimin e Kordes pranej /pf/images/graemlins/lol.gif . Masnej ky robi si fiktiv ma kishte vlersimin /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif .

  Kondre, mi accontento qe c'ke me te /pf/images/graemlins/laugh.gif.
  </font>
   
 17. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Hë më të lumtë

  /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif më erdhi spontanisht /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif <font color="brown">Edhe mu /pf/images/graemlins/laugh.gif. Shif oren tashi ene m'thuj kur t'hahet buk /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/lol.gif . </font>
   
 19. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Po m'haet. Pas 12 minutash jam në tavolinë /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Hengre e? Une hangra mire sot ohoho. Wrap me sallate greke edhe granola bar e pastaj akullore. aaa cu kenaqa.

  U prit se qeka me te puthme kjo tema. Ej e keni provuar te puthni njeri mbasi hane qepe e? Po kur hane edhe mustarde bashke me qepe? Iiiiii....
   

Shpërndajeni këtë faqe