"Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga KoDoShi, 5 Jun 2006.

 1. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  <font color="brown"> Varet ka shenja horoskopit, kush i la mo shpesh dhomet me kolinos /pf/images/graemlins/laugh.gif </font>
   
 2. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  M'hape oreksin prap ti mu goce /pf/images/graemlins/laugh.gif. Edhe për qep edhe për t'puthme /pf/images/graemlins/tipsy.gif
   
 3. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Epo shko puth nje here pastaj ha qepe se do lesh nam do lesh.
   
 4. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Jo jo. Kan prioritet gjonat. Mushet barku iher e masnej bohen qefet /pf/images/graemlins/tipsy.gif.

  Hajt t'puth içik se i kom spontane un /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif
   
 5. Anana

  Anana Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Ok:) /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif Aaaaa c'u kenaqa. Pllaq plluqq:)
   
 6. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Avash se u laget.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Xheloz /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Boni qejf boni deri ne 2 pa 5 /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  deri ne 2 pa 10 /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  ore sikur ka devijuar cik tema eeeeeeeee /pf/images/graemlins/smash.gif
  KoDi pa ma shiko cik si i kam puthjet per sot une qe te di si te bej ta marr apo jo vazelinen me vete /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 11. abs

  abs nuk e di...

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />


  Peshqit:
  Derisa putheni, sytë tuaj xixellojne, janë romantike dhe zgjasin shumë....

  [/ QUOTE ]


  kush zgjat shume, xixellonjat ne sy /pf/images/graemlins/grin.gif

  si s doli kush me thane se me ke kombinojne kto /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  me delen ne horoskopit kinez /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]

  biles t pakten thuj me dashin, se mishin e deles se preferoj /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/devil.gif
   
 12. alb_girl82

  alb_girl82 Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  muahhhhhhhhhh scorpion.... po pres duartrokitjet une! /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 13. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së horoskopit"

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Dashi :
  Puthjet e dashit janë te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak.
  Demi:
  Puthjet e tua janë te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera
  Binjaket:
  Puthjet e binjakeve shpesh herë nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane
  Gaforrja:
  Puthjet e gaforres janë te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrë
  Luani:
  Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje
  Virgjeresha:
  Puthjet e virgjereshea janë te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetëm pas nderprerjes
  Peshorja:
  Jeni aq te ndrydhur sa vështirë dhuroni puthje
  Akrepi:
  I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndërmend
  Shigjetari:
  Puthjet e tuaja janë spontane, ashtu qe atë qe e puthni gjithmon kërkon edhe me ....
  Bricjapi:
  Puthjet e tua janë momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditës
  Ujori:
  Puthjet tuaja janë te lengeta dhe me se shumti dëshironi ti mbani sytë hapur
  Peshqit:
  Derisa putheni, sytë tuaj xixellojne, janë romantike dhe zgjasin shumë....

  [/ QUOTE ]

  /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif ma paska gjet mua fiks horoskopi /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 14. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së horoskopit"

  Keshtu ja ben pasqyres ti /pf/images/graemlins/laugh.gif me qeshje spontane e /pf/images/graemlins/lol.gif

  Mua sma paska gjet fare ... /pf/images/graemlins/smash.gif
   
 15. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së horoskopit"

  Ne binjaket jemi njeshat /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Te vetmit qe ia dine vleren puthjes, perderisa spontanisht buzeqeshin kur kjo ndodh, jepet apo merret.

  Drejt ajo per shenjen e virgjereshes /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 16. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: "Puthjet sipas shenjës së horoskopit"

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Keshtu ja ben pasqyres ti /pf/images/graemlins/laugh.gif me qeshje spontane e /pf/images/graemlins/lol.gif

  Mua sma paska gjet fare ... /pf/images/graemlins/smash.gif

  [/ QUOTE ]

  /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif po kot nuk thashe un qe ma gjeti /pf/images/graemlins/tipsy.gif
   
 17. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: "Puthjet sipas shenjës së horoskopit"

  ...jo po puthjet sipas nr. te kembes dhe ngjyres se syve e flokeve...
   
 18. true confidental

  true confidental Forumium maestatis

  Re: "Puthjet sipas shenjës së horoskopit"

  Se ste perputhet ty Scorpi sdo te thote qe sna perputhet ne te tjereve /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Pse ska ndonji shenje Gafore/Ujor
   
 19. Cleopatra

  Cleopatra Forumium praecox

  Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

  Nah si besoj keto puthjet e shenjave,sme rezultojn te tilla...
   

Shpërndajeni këtë faqe