Pyetje per mjekun popullor -Vrimat ne fytyre si te sherohen?

Diskutime tek 'Trupi dhe Shëndeti' filluar nga Qielli, 18 Nov 2003.

 1. Xhenisss

  Xhenisss Primus registratum

  Pershendetje??
  Kam ca si njolla si tip gropash ne fytyre. Nk I kam nga anket(pucrrat). A mund te me ndihmoni se nga jan shkaktuar keto???
  Faleminderit
   

Shpërndajeni këtë faqe