Pyetje per Mjekun Popullor.

Diskutime tek 'Trupi dhe Shëndeti' filluar nga Diavolessa, 12 May 2003.

 1. ylli

  ylli Primus registratum

  doktor kam nje pyetje per ju me ka zen lia tani e po e kaloje kete semundje kam 5 dit me pikat n fytyr dhe trup a ka naj ilac qe pikat te ikin sa me shpejt. Faleminderjt
   
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Do Zoti qe pervecse te te pergjigjet, edhe te te pergjigjet sakte per ate qe ti do. Por cne doktor popullor per line, a s'duhet te flasesh me nje doktor profesionist? Te uroj sherim te shpejte !
   
 3. Veg

  Veg Primus registratum

  Pershendetje a mund ta kem numer te celularit apo email te doktorit me kontaktu direkt me te?
   

Shpërndajeni këtë faqe