Pyetje pergjigje te ndryshme

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Hope, 5 Mar 2015.

 1. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Sakrifice osht kjo? Mu me duket humje kohe kot.
   
  AlbiPg likes this.
 2. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Te duash dike??Humbje kohe?
   
  SNAP likes this.
 3. SNAP

  SNAP Papirus rex

  Te duash dike qe jeton larg eshte humbje kohe
   
  AlbiPg likes this.
 4. Wishmiss

  Wishmiss Valoris scriptorum

  pytja :p
   
 5. Hope

  Hope dans ton coeur

  Lol wish

  Tka puth kush kto dit?
   
 6. Wishmiss

  Wishmiss Valoris scriptorum

  puthem cdo dite me nje shoqe :) :)

  Si ma bere gjumin sot?
   
  Dreamer likes this.
 7. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Une,mire gjumin
  C'jane keto puthjet me shoqe @Wishmiss?:p
   
 8. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  E di shoqja vet

  Si silleni me njerzit acarrues?
   
 9. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Varet ... Ka raste qe I injoroj, ka raste qe jua bej te qarte.

  Shija juaj ..e preferuar ?
   
 10. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  shijet e mira

  je e mire per chit-chat?
   
 11. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Varet

  A I kupton pyetjet qarte ?
   
 12. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  i kuptoj, pertoj ti zgjeroj dhe i pergjithesoj

  je instruktore e mire?
   
 13. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Jo sjam .

  Nese Perton ,merru me ndonje gje tjeter .... Ose permbaju temes/lojes.

  Ngjyra juaj e preferuar ?
   
 14. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  tema eshte te pergjigjesh pyetjes dhe une ju pergjigja, kjo sdo te thote qe te pergjigjem si te pelqen ty ne te kundert mund te besh monolog

  ngjyrat e erreta, blu pak me teper ne preference

  sa jene temperaturat aty te ti?
   
 15. Balahk

  Balahk Locus omnem

  28 °

  perdorni ironi?
   
 16. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Sic me pelqen Mua - Apo Sipas pyetjes lol

  Shume te larta.

  Nga 1 ne 10 ... Ku mendon qe Qendron arroganca e jote ?
   
 17. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Varet nga personi qe kam perballe.nese e meriton 10,10.

  Keni miresjellje?
   
 18. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Kam

  Ka kufij miresjellja? Per ju, jo ne pergjithsi
   
 19. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Po,ka.
  e njejta vlen edhe per ju
   
 20. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  cdo gje ka kufij
  i pergjigjem cdo pyetje ne menyren qe me pelqen mua dhe sipas SHIJEVE te mia per aq kohe sa i pergjigjem pyetjes qe eshte bere :)

  dimer apo vere?
   

Shpërndajeni këtë faqe