Pyetje pergjigje te ndryshme

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Hope, 5 Mar 2015.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Zoti eshte ne gjendje, vetem, te na mbeshtese.

  te pelqen te thyesh rregullat?
   
 2. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  per aq koh qe si bej keq kujt po
  ju pelqen muzika viteve 80-90?
   
 3. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ajo esht muzik jo kjo e tanishmja.

  Na thuaj ndonje keng te lasht qe tka ngel fiksim
   
 4. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  te lashte sdi lol po te vjeter ka shume ..kenget e sting -leonard cohen-madonna-MJ- etc jane te pavdekshme .. une akoma i degjoj rregullisht per te riperterire ato emocione , shyqyr jane akoma ne qarkullim ne internet ...

  qyteti ku do doje te jetoje?
   
 5. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Skam ndonje te preferuar mund te jetoj gjithkund, pershtatem me cdo gje. Por Tirana nese do e shifja veten te qendroj me afer familjes dhe mbase dicka qe tja vlej jetesa atje, pavarsisht se esht qyteti i llumrave te shqiperise.

  Ju pelqen te infiltrohesh
   
 6. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  me pelqen te bej cte dua , pa me care koken njeri lol se di a ju pergjigja pyetjes

  nese do te doja te jetoja ne Tirane do e beja diku andej nga kodrat e diellit , ku ka njecike ajer te paster ...


  ku e sheh veten pas 5 vitesh?
   
 7. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Nburg ose ne Tiran me teper sekret. A une po jetova ne tiran shpin ne vishnje se di a e ke degjuar

  Jeni kokfort apo thjesht mer vendime te nzituara
   
 8. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  as njera as tjetra :) .. thjesht me pelqen te luaj pak ...

  ku ndodhet kjo vishnje afersisht ..

  e prenotuam kte temen lol
   
 9. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Nejse ska gje ni dit ta tregoj hollsisht se ku ndodhet. Sa per temen skemi ku shkojm tjeter. Dhe pyetja ishte e infiltruar jo ca bo e ca sbo ajo esht pune per ty.

  Kur e keni ne plan te martoheni ose rimartoheni
   
 10. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  ku te inflitrohem .. ne sherbimin sekret ? :p

  skam plane martese
   
 11. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Se di se ku infiltrohesh ti esht ne gjeneral kjo pyetje mos u hic sikur skupton.

  Sa kohe keni qe jeni single
   
 12. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  pse vuan nga impresoni gabuar ti skam faj un :D

  single qe nga ky moment lol

  ju pelqen te jeni single?
   
 13. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  E shikon ti mendonve se me impresionove gje qe nuk e shfaqa nejse.
  Dikur mka pas pelqyr sh pastaj jo tani se di ndoshta duhet te bej dicka te ngjashme me te shkuaren por krejt te re.

  Ca lloj veshje pelqeni
   
 14. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  sportive ne pergjithesi ...

  ne ca ore fleni zakonisht?
   
 15. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Se di ka ca muaj qe gjumi armiku nr 1 di qe zgjohesh sh heret dhe kur jam pushim

  Sa kile peshoni
   
 16. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  100 ,

  ju?
   
 17. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  100 ti hahaha sdi kishe vene ket foto por te genjen mendja se je aq elegante
  68 une

  Ca ngjyre i keni syte
   
 18. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  kam qef tme genjehet ca problemi ka lol

  syte i kam si lajthi ... pak si kjo ne foto

  pse e hoqe foton e profilit?
   
 19. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Pse nuk i bone screnshot ta mbaje si kujtim. Thashe del ndonje e njohur aq ishte sa per te intriguar
  Dmth me sy i ngjale atyre njerezve te kuq.

  A jeni e dashuruar se sdo te thot mos te jesh single per te qene
   
 20. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  jemi jemi lol

  po ju?

  naten nga une
   

Shpërndajeni këtë faqe