Pyetje pergjigje te ndryshme

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Hope, 5 Mar 2015.

 1. MrCool

  MrCool Oldschool

  Me nje dopio kafe ne mengjes :p

  Merziteni qe po iken vera?
   
 2. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Jo,e dashuroj vjeshten!!

  Cka hengre sot?
   
 3. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox

  Salmon me perime

  Si ishte dita juaj sot?
   
 4. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Akoma ska filluar..
  Pi kafe cdo mengjes?
   
 5. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Jo gjithmone
  Cfare mbane ne komodinen afer krevatit tuaj te gjumit? (Brenda syrtareve )
   
 6. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Hmm syzet(se jam qorre:p)
  Gjeja e pare qe ben ne mengjes?
   
 7. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Hedh syte nga dritarja per pak caste dhe ngrihem nga krevati

  A ka nevoje nje grua per nje burre?
  Pyetja me lindi se sapo lexova nje thenie :)
   
 8. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Perderisa eshte ligj natyre...theme se po!!
  Pastaj varet se ne ca konteksi e ben ti pyjten??
  Nese e ben qe per tu ndjere e plotesuar a ka nevoje per nje burre??
   
 9. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Ne te gjitha :)

  A je ai/ajo qe do te jesh?
   
 10. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Jame.....
  Pija juaj e preferuar?
   
 11. Artin

  Artin Papirus rex

  I kam lënë alkooliket, tani pi vetëm ujë, ose lëng frutash.
  Cila është jotja?
   
 12. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  H2O

  Jeni hipnotizuar ndonjehere?
   
 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Jo.

  Të pëlqejnë turshitë ?
   
 14. Artin

  Artin Papirus rex

  Po, por nga ato që blej këtu, vetëm me speca më pëlqejnë. Të tjerat s'janë gjë...
  Përdor xhinse të zeza?
   
 15. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Të gjitha llojet :)
  Në përditshmëri, zakonisht me xhinse jam.

  Ke krijuar afrimitet me ndonjë këtu, sa ta quash shok / shoqe ?
   
 16. Artin

  Artin Papirus rex

  Po.
  A ka raste që të pëlqejnë ditët me shi?
   
 17. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Sigurisht , sidomos ditëve kur jam me sezon dhe nuk duhet të dal fare nga shtëpia. Një arsye më shumë , për mos të gjetur justifikime.

  Je futur në Forume të tjera ?
   
  Artin likes this.
 18. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox

  Po

  Cfare kane te mire ditet me shi?
   
 19. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Shiu relakson ( të paktën mua po ) , aroma tokës , dheut , mbas shiut pastaj , nuk ka të krahasuar :)

  Dimrin ose verën ?
   
 20. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox

  Si duket andej nga ti nuk bie shi shum:p

  Veren

  Malin apo detin?
   

Shpërndajeni këtë faqe