Pyetje pergjigje te ndryshme

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Hope, 5 Mar 2015.

 1. Hope

  Hope dans ton coeur

  Veq ti :p

  KE puth ken sot :p
   
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  jo, sot vetem me kane puthur
  mendon se do te vije nje kohe kur do te duhet te puthim me profilaktik?
   
 3. Artin

  Artin Papirus rex

  Jo.
  Cila puthje të duket më intime, në qafë, apo në buzë?
   
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ne buze
  te jete e vertete se dikur vajzat, te trembura nga nenat, e besonin vertet se ngeleshe shtatzene po te putheshe ne buze?
   
 5. Artin

  Artin Papirus rex

  Nuk besoj se kanë qenë kaq naive, po edhe mund të ketë ekzistuar ndonjë e rrallë.
  Cila puthje të duket më fisnike, në faqe, në dorë, apo në ballë?
   
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ne balle
  do te evitoje ndonje pjese te trupit te femres dhe ta lije pa e puthur?
   
 7. Artin

  Artin Papirus rex

  Jo.
  Të bezdisin puthjet, kur je duke ngrënë bukë?
   
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  varet
  c'ndryshim ka nga: te puthesh dhe te te puthin (ne buze) ?
   
 9. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox

  Kur puth : you take charge
  Kur te puth: he/she takes charge :p

  E gjeta?
   
  joetisti_ likes this.
 10. Hope

  Hope dans ton coeur

  Tafilin only :p

  What is your best wishes?
   
  joetisti_ likes this.
 11. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  une s'e dija per vete, ja, tani nga ti e mesova :p
   
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  kalofsh bukur!
  me mire nje veze sot, apo nje pule mot?
   
 13. Artin

  Artin Papirus rex

  Një vezë sot.
  Cilat vezë të pëlqejnë më shumë, të ziera, të rrahura apo të skuqura?
   
  joetisti_ likes this.
 14. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  Ato qe i rraf pam pam pam

  Fle ne dreke?
   
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  raste-raste
  te vjen keq kur i rreh vezet?
   
 16. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  ahhaha jo.
  Ju pelqejne embelsirat?
   
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  i ha kur bie rasti dhe i shijoj, por nuk u bie pas
  ka embelsira me te mira se vajzat?
   
 18. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  Po ,jane embelsirat qe behen me petale lulesh.

  Te pelqen letersia?
   
 19. Andrea_1

  Andrea_1 Forumium praecox

  Nuk ka :p

  Ma pershkruaj pak embelsiren tende te preferuar?
   
  joetisti_ likes this.
 20. Alivia

  Alivia Forumium maestatis

  uji e sheqer...

  Te pelqejne sallatat ne pergjethsi?
   
  joetisti_ likes this.

Shpërndajeni këtë faqe