Pyetje pergjigje te ndryshme

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Hope, 5 Mar 2015.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Nuk bën diferencë për mua , ngaqë nuk e pij shumë. Me përjashtim , kur jam me grip , çaj mali do thoja.

  Sa janë Temperaturat atje ?
   
 2. Artin

  Artin Papirus rex

  15 gradë është sot, e po bie shumë shi. Jam mbështjellë kokë e këmbë me mushama...
  Sa është tek ti?
   
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  26 grade
  me mire shume nxehte apo shume ftohte?
   
 4. Artin

  Artin Papirus rex

  Për një periudhë të shkurtër, më mirë shumë ftohtë.
  Më mirë borë apo shi?
   
 5. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Borë :)

  Nga kush jeni zhgënjyer për herë të fundit ?
   
 6. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  Nuk pres shume qe mos zhgenjehem.
  Keni besim te njeri?
   
 7. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Dikur kam patur , tani më vështirë..

  Je tip i afrueshëm ?
   
 8. Artin

  Artin Papirus rex

  Në përgjithësi jo, po varet dhe nga ata me të cilët kam të bëj.
  A do ta lije qytetin e madh, për të jetuar në një qytet të vogël, ose fshat, po të të jepej mundësia?
   
 9. Jamie

  Jamie Forumium maestatis

  Edhe sikur te ma falnin nje shtepi ne qytete te medha sdo pranoja,e urrej zhurmen e makinave,rremujen etj.
  Te pelqen zhurma e detit?
   
  Artin likes this.
 10. KrimiN'Aksion

  KrimiN'Aksion Forumium maestatis

  Pafundsisht.

  Vraponi né dimér né bregdet?
   
 11. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Dimrit vështirë , jo për gjë por ngriu dhe liqeni këtej... aq ftohtë që bën dmth.

  Si shkoi dita sot ?
   
 12. Artin

  Artin Papirus rex

  Si zakonisht.
  Si shkoi jotja?
   
  Last edited: 5 Sep 2017
 13. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Në bibliotekë , pothuajse gjithë ditën..edhe pse nuk mjaftoi ,ngaqë bënte ftohtë atje dhe ishte vështirë për t'u përqëndruar.
  Ngrivaaa :confused:

  Mbas një dite pune , çfarë bën për t'u relaksuar tani në darkë ?
   
 14. Artin

  Artin Papirus rex

  Në darkë, në këtë orë shtrihem. Kam një laptop që e mbaj këtu anës krevatit. Zakonisht lexoj në internet, ose shikoj fotografi që i kam bërë në të kaluarën dhe merrem me to, i përzgjedh, mbaj më të mirat, kurse të tjerat i fshij.

  Lexon libra shqip?
   
 15. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  jo shpesh
  libri me i bukur apo filmi me i bukur?
   
 16. Hope

  Hope dans ton coeur

  Filmi me i bukur godfather:p

  Aktorja qe ke fiksim?
   
 17. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  angelina jolie
  di shume emra aktoresh?
   
 18. Artin

  Artin Papirus rex

  Nuk di, se nuk shikoj televizor dhe as filma. Di vetëm ata që i ndeshin sytë nëpër tituj.

  Shikon filma në televizor?
   
 19. Hope

  Hope dans ton coeur

  Pooooo shume

  T ka marr malli me pa filma me sherifa?
   
 20. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Më ka marrë malli të shikoj filma njëherë , pak rëndësi ka zhanri.
  Kam gjithë verën që nuk po shikoj gjë... : /

  Më rekomandon dot , ndonjë film të bukur ? (mjafton të jetë i këndshëm).
   

Shpërndajeni këtë faqe