Pyetje pergjigje te ndryshme

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Hope, 5 Mar 2015.

 1. Artin

  Artin Papirus rex

  Nga filmat e Perëndimit të Largët mund të të këshilloj vetëm këta:
  1. Për disa dollarë më shumë
  2. Njeriu me harmonikë
  3. I miri, i keqi, i shëmtuari

  Të pëlqejnë filmat shqiptarë?
   
  TinkerBell likes this.
 2. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  te vjeterit po .

  aktori/ja i/e preferuar shqiptar?
   
 3. Artin

  Artin Papirus rex

  Nga të vjetrit janë disa dhe nuk zgjedh dot, secili ka veçantinë e tij. Por pajtohem me mendimin tënd që si filmat e vjetër shqiptarë, ashtu edhe akorët, ishin më të mirë. Dikur kishte më shumë profesionalizëm dhe origjinalitet, kurse këta të sotmit duken si majmunë, që mundohen të imitojnë të huajt.

  A mendon se është e njëjta gjë dhe me muzikën?
   
 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Muzikës tonë , i kam bërë vizën me kohë unë :p as që vlen fare të diskutohet.

  Si keni kaluar këto ditë ?
   
 5. MrCool

  MrCool Oldschool

  Shume pune per asgje.

  I nderruat teshat ne garderobe? :p
   
 6. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Jo akoma:)
  Jeni ne pune/?
   
 7. Artin

  Artin Papirus rex

  Po, sot edhe nesër.
  Je pushim sot?
   
 8. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  JO:(
  Cfar beni kur ju merr uria por sdoni te hani?:p
   
 9. Artin

  Artin Papirus rex

  Ha pak, sa për të gënjyer stomakun.

  Çfarë bën kur të tjerët hanë me zhurmë? E kam fjalën për ata që mbllaçiten fort.
   
 10. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Iki direkt , çohem nga aty.
  E kam vdekje.

  Personin që do doje ta përqafoje tani ?
   

Shpërndajeni këtë faqe