Pyetje pergjigje te ndryshme

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Hope, 5 Mar 2015.

 1. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  mbase te tjeret mendojne thelle

  fusha qe mendon se ke me teper aftesi?
   
 2. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Biznesit.

  Ti?
   
 3. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Ndihem i afte per cdo gje,por ajo qe mbizoteron,teknologjia.

  e arrini gjithmon qellimin?
   
 4. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  jo njoh dhe deshtime

  ke ndonje biznes tendin?
   
 5. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Jo
  Keni aftesi menaxhimi?
   
 6. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Po

  Ju ?
   
 7. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  mendoj se po

  nqs do kishe biznes cfar do ishte?
   
 8. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Do me pelqente, dicka qe ka te beje me perkudesjen/strehimin e moshave te vjetra/pensionisteve. Home cares.. nuk e di si quhen ne Shqip.
  Krejt ndryshe nga ai qe zoteroj.

  Ju ?
   
 9. Balahk

  Balahk Locus omnem

  nuk eshte fusha ime.nuk me pelqen.
  mendoni se shoqeria shqipetar eshte aq open-mind sa duhet?
  Apo vazhdon akoma me tabu?
   
 10. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Open minded, per gjera te gabuara.... Tabu e perzier me c'thurje.

  Ti qysh mendon ?
   
 11. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  mendoj se jane tru hapur

  xhelozon me gjinine tende?
   
 12. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Asnjehere, madje tipeve te tilla... ju rrij larg e larg.

  Ju ?
   
 13. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  jo

  do me permendje 1 nickname ne forum qe do e vecoje per mire dhe 1 per keq?
   
 14. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Skam mendim


  Udhetoni shume?
   
 15. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Pse jo, meqe pyetja eshte e tille... lol

  El@ , per mire.

  liora --- mbase jo per keq, por midis komplikimit dhe zhgenjimit...e pa qendrueshme.

  Ps...brenda per brenda, udhetoj.. jashte 3-4 here ne vit.

  Radha jote tani?
   
 16. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  jam i ri, nuk njoh per keq.
  sa me pak i njeh njerzit aq me te mire te duken...

  nese do i vendosje nje nofke vetes sipas personalitetit cfar do ishte?
   
 17. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit


  Unë mendoj se bëre gabim që shkruajte emrin tim!
  Gjithsesi , para se të drejtosh gishtin tjerëve , katër te tjerat i ke nga vetja jote.
   
 18. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  eshte mendim individual, nese mendon se e ka gabim dhe te intereson mendimi saj, tregoj qe e ka gabim!

  Ke ndonje pyetje?
   
 19. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  E drejteperdrejte/sopate .. lol

  Ti ?

  Ps.. liora, y dnt u fack off, ose qendroji temes.lol
   
 20. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Ajo qe i theu mendimet,perceptimet pozitive qe kisha krijuar per ate,eshte zana,dhe nuk kuptoj arsyen pse u kthye kunder meje me ofendime etj etj.

  Mendoni se nuk duhet shprehur mendimi kunder?
   

Shpërndajeni këtë faqe