Pyetje pergjigje te ndryshme

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Hope, 5 Mar 2015.

 1. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Aua ? :D
   
  -Zana- likes this.
 2. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  ardi mendoj se ti e kalove pjesen ku sdoje te shprehje mendimin kunder, pse tani ky rresht? ke nevoje per frymezim?

  Pergjigja per pyetjen: Mbase... Pyetsor

  ju pelqejne "sherret"?
   
 3. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Jam per diplomaci.

  E ardhmja juaj ne shqiperi?
   
 4. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  se kuptova mire pyetjen rreth te ardhmes time ne shqiperi

  ma shpjegon dhe 1 here?
   
 5. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  E ardhmja ime ne Shqiperi, fushe me lule .. lol

  Ps.. liora, nuk me intereson opinioni i jot ndaj meje...une thjeshte ju pergjigja pyetjes. lol

  Filmi i juaj, i preferuar ?
   
 6. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  nuk kam film te preferuar

  je nazeli/e?
   
 7. Mithati

  Mithati Forumium maestatis

  Qfare mendoni per popullin shqiptar te Kosoves? Nuk kam pergjigjje per pyetjen e mesiperme .
   
 8. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Kur vjen puna tek meshkujt , jam shume nazelie.. ne te kundert jo.

  -Shqiptaret e Kosoves, me duken te larget...ne pergjithesi.

  C'fare adhuroni tek nje person/e .. ne pergjithesi?
   
 9. Mithati

  Mithati Forumium maestatis

  Tek nje person adhuroj diturine dhe bukurine e mbrendshme . Qfare stili te veshjes keni ?
   
  -Zana- likes this.
 10. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  humanitetin dhe menyren si mund te kerkoj lumturine per vete pa cenuar te tjeret por dhe keto sdo i quaja adhurim

  cfar kerkon nga 1 mashkull?
   
 11. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Stile te ndryshme... por zakonisht vishem thjeshte dhe rehat. Momenti i preferuar eshte ai me pizhama. lol

  Nga nje mashkull , nuk kerkoj asgje .... thjeshte marr ate qe dua.

  Ju mungon femijeria ?
   
 12. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  normalisht po

  do martoheshe per ti ber qefin te shtepise?
   
  Mithati and Dreamer like this.
 13. Mithati

  Mithati Forumium maestatis

  Jo dhe aq sepse nuk e kisha nje femijeri dhe aq te lumtur . Shikoni ende filma vizatimor ?
   
 14. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Sigurisht qe shikoj .

  Jo nuk do te martohesha, as nuk besoj ne martese.

  Momenti i juaj i preferuar ?
   
 15. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  kur bej seks :$

  fle shume?
   
 16. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Jo, max 6-7 ore.

  Ju pelqen gjumi i drekes ?
   
 17. Mithati

  Mithati Forumium maestatis

  Perfundimi i studimeve dhe punesimi . Po per ju ?
   
 18. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  nuk fle ne dreke

  nqs do kishe sherbertore vetem per dicka te caktuar ne shtepi, per cfar do e doje?
   
 19. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Mithati, kur me mahnit Hena.

  Te me zhbllokonte lavamanin... i cili me acaron kur bllokohet, dhe s'ja them per gjera te tilla.

  Sa % te vetes tuaj, mendoni qe transmetoni tek te tjeret ne pergjithesi... dhe a ju pelqen dicka e tille ?
   
 20. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  nuk jam i mire ne perllogaritje por ne disa fusha te caktuara kam nje fare ndikimi dhe me pelqen pasi eshte vlersim nga pala tjeter

  cfar te acaron zakonisht?
   

Shpërndajeni këtë faqe