Pyetje pergjigje.

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga ArberB, 20 Nov 2010.

 1. ArberB

  ArberB Primus registratum

  Te nderuar miq.

  Me deshiren per tu thene me shume informacion dhe deshiren per te krijuar marrdhenie
  ndemjet personave qe kerkojne dije dhe atyre qe mund te kene pergjigje www.shqiperia.com
  hap sherbimin e ri te PYETEJE&PERGJIGJE. Per cdo gje te cilin doni te dini apo te zbuloni
  ky sherbim eshte i duhur.

  http://www.shqiperia.com/pyetjepergjigje//
   
  Wise, Sweety el, Megg and 2 others like this.
 2. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  shume faleminderit per ndihmen qe na ofron.....
   
 3. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Me duket se MegiB e ka pas nisur aty me Shqiperia.com kontributin e saj dhe ishte nder me te renditurit ne pergjigje.
  Me pelqen se eshte sherbim vullnetar pavaresisht se niveli i pyetjeve eshte i dobet shpeshhere
   
  Sweety likes this.
 4. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Me ne fund doli dicka e re dhe qe mund te na ndihmoje shume.FLM,per sherbimin tuaj.
   

Shpërndajeni këtë faqe