Pyetje..

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Lisa, 29 Aug 2015.

 1. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  as un si shoh, madje ku ka video me ben nje download automatik qe sja kam iden se cfar eshte
   
 2. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Edhe mua,shpesh here eshte besdisese.
  ai shkarkimi lart.
   
 3. katsune

  katsune cherry blossom

  ndersa une vura re qe nuk i shoh menjehere sapo hap faqen, por shfaqen pas ca minutash (ndoshta koha e nevojshme qe te karikohen...). ai shkarkimi qe po flisni ju ndodh vetem nese e prek (klikoj) vendin ku eshte linku i videos.
   
 4. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Mbase interneti tek ti eshte me i fort.
  mua nuk me hapen asnjehere.
  fush e bardhe
   
 5. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Ne fakt ka problem me shikimin e videove nga cel Android ne kte rast por edhe Linux "Ubuntu" e kam hasur edhe vete kte problem.
  @MysteriousMan ka te drejte qe shkarkohet nje file automatikisht i cili seshte tjeter gje vec linku i minimizuar* qe po e kerkuat ne Youtube del kenga qe eshte postuar.
  Egziston nje browser ne te cilin mund te shtohen ca extensions dhe te duket kenga e postuar.
  Nqs kam kohe do e bej nje Guide sonte ("ose neser maxx")sesi ta instalojme (Android phones)
   
  Hank likes this.

Shpërndajeni këtë faqe