Qëllojnë Topin E Golfit Mbi Të Pasmet E Saj, Por Modelja Bëhet Për Spital

Diskutime tek 'Sporte te tjera - Basketboll- Atletike- Shah' filluar nga Agjenti_007, 21 Nov 2015.

 1. Agjenti_007

  Agjenti_007 Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres Anëtar i Shtabit

  kiug_0.jpg

  Një kryevepër qesharake. Ajo është Elizabeth Dickson, modelja e Playboy, që mbeti e lënduar gjatë punës së saj. Në vitin 2012, të pasmet e saj u goditën keq nga gjatë një spektakli në një fushë golfi, citon lapsi.al. Në atë kohë ajo ishte shtrirë në një fushë golfi me të pasmet përpjetë në mënyrë që ato të përdoreshin si vend për të qëndruar topin e golfit. Për fat të keq, golfisti gaboi në gjuajtjen e tij duke i shkaktuar një hematomë në të pasme siç duket në foto. Sot, pas 3 vitesh “lepurushja” ka fituar një betejë të gjatë ligjore duke u dëmshpërblyer me 500 mijë dollarë. Ajo hodhi në gjyq Playboy Enterprises për agresion dhe neglizhencë. Ai që e goditi ishte aktori Kevin Klein, që goditi topin e parë në hapjen e Playboy Golf Finals, turneu i revistës “hot”.
  article-2581951-1C551E4E00000578-943_636x382.jpg
  £££-Liz-Dickson-during-a-Playboy-golf-stunt-that-went-wrong-3250784.jpg
  golf-2.jpg
  1403_dickson_sp.jpg

   
  Albo4Ever likes this.
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Menyre jo dhe aq inteligjente per te bere publicitet vetes :D
   
 3. gurax

  gurax Pan ignoramus

  "Bad publicity, is still publicity." :p
   
 4. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Po po ama publicity with a sign :p
   

Shpërndajeni këtë faqe