Qendrimi juaj kur partneri ju fyen pa te drejte, ne nerva e siper

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Fede, 30 Nov 2017.

 1. Fede

  Fede Primus registratum

  Cfare qendrimi mbani zakonisht nese partneri i acaruar per nje ceshtje ju fyen pa te drejte.
   
 2. Aimilius

  Aimilius Forumium maestatis

  Rri mbaj qetesine pasi ajo eshte e nxehur, se sapo qetesohet ajo
  gjej momentin kur nuk e pret edhe shperthej.
  por kjo gje rralle ndodh pasi nuk e mbaj dot qetesine edhe sikur te me thote
  dicka me te drejte. mos ta zgjasim kot fillon sherri...
   
  Eléonoré likes this.
 3. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Neqoftese eshte ai qe m'a ka hipur e QEP gojen nga halli, jo nga malli, POR kur rrota rrotullohet dhe me bie mua t'ia hip atehere i pergjigjem me te njejten monedhe.

  Eleonore
   
 4. Jorina_

  Jorina_ Forumium praecox

  Ndodh 2-3x por pasi ti bin nervat kisha kerkuar te sqarohem dhe te ja bej me die se ajo sjellje nuk me pelqen, po vazhdoj me ate sjellje une i mbathi snickers dhe I them ciao baby :)

  Jeta eshte e shkurter ta kalosh me grindje dhe njerz qe te hedhin posht, nese sesht i aft per lidhje atehere te rije vetem....
   
 5. Frank

  Frank Forumium maestatis

  ashtu si kjo siper e une :p
   
  Jorina_ likes this.

Shpërndajeni këtë faqe