Qetesia...mes pentagramesh...

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga katsune, 10 Oct 2015.

 1. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Episches Stück!

  So ist das wohl.
   
  katsune likes this.
 2. Alephh

  Alephh Valoris scriptorum

   
  gurax and Solaris like this.
 3. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit  .......
   
  Airbourne and katsune like this.
 4. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Noten....

  Kendveshtrim....PUC.
   
 5. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  NJEREZIT CREATIVE(ku bejne pjese dhe MADHESHTORE RUSE).........PLEHRAT i <mbjellin> ne kufijte e DESHTAKEVE.

  PS: kohe FANTASTIKE,RREZE DIELLORE dhe FRYMEMARRJE.
  KLM.
   
 6. katsune

  katsune cherry blossom

  Mozart - Concerto for flute and harp no.2

   
  gurax likes this.
 7. katsune

  katsune cherry blossom

  Mozart - Piano Sonata no.11

   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

   
  gurax likes this.
 9. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

   
  katsune and Airbourne like this.
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  POPUJT e TJERE ose BANORET qe ju PERKASIN, jane KRIJUES ne tere KUPTIMIN e shkrimit.

  KOMPLET.
   
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  KRANK....................baby

  VOLUMINOS.
   
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Nuk i SHOF dot FASHISTAT nga trojet e VDEKURA.

  AIRBOURNE.
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ruset ne ART te japin LEXION....keshtu vocrraker me flamuej.

  Hajde bre....
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  greku somes eshte briliant dhe nuk e kundershtoj dot

  Tash....shkelmim!
  Tung.
   
 15. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Orkestra Simfonike e Radio France, luan live: "Atom Heart Mother", nga Pink Floyd
   
  Airbourne, katsune and Eléonoré like this.
 16. katsune

  katsune cherry blossom

  Shigeru Umebayashi - Lovers

   
  Airbourne likes this.
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  mua ma NGROH zemren......persene nuk e di!

  Ndoshta qe linda pa mekate.
  GREATE.
   
 18. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Te TJERET ne ART ta CAJNE.....KAFKEN.

  KUFINJTE GJERMANE BASHKOHEN me 3TETOR...pra neser....tek DESHTAKET......MBAS,PAS....neser.
  DEFINICION....koha punon per....ata!
   
 19. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

   
  katsune likes this.
 20. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

Shpërndajeni këtë faqe