Qetesia...mes pentagramesh...

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga katsune, 10 Oct 2015.

 1. katsune

  katsune cherry blossom

  Jocelyn Pook - Dionysus

   
  gurax likes this.
 2. katsune

  katsune cherry blossom

  Jocelyn Pook - Libera me

   
  gurax likes this.
 3. katsune

  katsune cherry blossom

  "I ricordi che abbiamo gli uni degli altri, anche nell’amore, non coincidono mai." (Marcel Proust)

  48 htz

   
  Eléonoré and gurax like this.
 4. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Edvard Grieg - Morning Mood

   
  Airbourne, Eléonoré and katsune like this.
 5. katsune

  katsune cherry blossom

  Kevin Kern - I love you

   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ka....PERHERE nje RRUGEdalje apo ZGJIDHJE...kshu tip humori....pa vajtur ne Qishe.

  FRYMEZIM.
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  GRANDE JUDE...

  PLATINismus.
  Fillim jave te mbare.
  Relax me flamure.
   
 8. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 9. katsune

  katsune cherry blossom

  Kevin Kern - We all fall in love sometimes

   
  Airbourne likes this.
 10. katsune

  katsune cherry blossom

  Tchaikovsky - Op. 6: no 6, None but the lonely hearts

   
  gurax and Airbourne like this.
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Po te hulumtojme i bie.....qeni MOLOS
   
 12. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex


  Chopin ~Spring Waltz
   
  gurax and Airbourne like this.
 13. katsune

  katsune cherry blossom

  Mozart - Flute concerto No.2 in D major

   
  gurax likes this.
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Po afrohen krishtlindjet dhe ti gezoni....

  nga nje RUS.....EKSTRABRILIANCE!
   
 15. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Kenji Kawai - Nightstalker


  Kenji Kawai - Ghost City
   
  Airbourne likes this.
 16. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Shyqyr qe ka dhe................njerez te mire....dhe

  Naten e MIRE.
   
 17. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ca do tashti veshderr???M`shikote me vemenedje dhe hum.....
  E mora vesh edhe une TY...

  Hajde ti kafshoj pak laprat
  Hello-Bassett-Waving-ani.gif
   
 18. katsune

  katsune cherry blossom

  Sven Helbig - Meernacht

   
  gurax likes this.
 19. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Forumi me TOLERANT dhe ju detyrohem....

  Asgje...kuptohet.
  FLM.
   
  gurax likes this.
 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Noi qukapiku i kan thone..

  Ske shonce ta diturosh
   
  Artin likes this.

Shpërndajeni këtë faqe