Qyteti me i bukur ne Shqiperi?

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga iverson, 23 Jan 2003.

 1. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

   
  Trea likes this.
 2. Trea

  Trea Valoris scriptorum

  :kerce:
   
  Hektor12 likes this.
 3. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  kerce derisa te lodhesh mos ndal
   
  kacurrelsja... likes this.
 4. Trea

  Trea Valoris scriptorum

  Hahahaha poooooo :hidhu::hidhu: :kerce:
   
  kacurrelsja... and Hektor12 like this.
 5. Amour

  Amour Valoris scriptorum

  Dihet qe Fieri :D
   
  joetisti_ likes this.
 6. Aquarius

  Aquarius Valoris scriptorum

  pogradeci
   
  kacurrelsja... likes this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Gjirokastra.
   
 8. Hektor12

  Hektor12 Locus omnem

  Dihet nga ka ardhe kjo vetem Peshkopia per mua
   
 9. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

 10. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

 11. guest17

  guest17 Forumium maestatis

  Berati pa diskutim..pastaj bregdeti saranda,vlora vetëm se kanë detin
   
  TinkerBell likes this.
 12. Linux

  Linux think different

  Sado qe tjerat e kan nga nje gje, por Tirona is the best :D
   
 13. Hope

  Hope dans ton coeur

  Shkodra the best:D
   
 14. MrCool

  MrCool Oldschool

  Pogradeci, ato shtepite e vjetra te sheshi, parku i bukur dhe i gjate perreth liqenit, vilat e bukura ne vije te pare..Njerezit e urte dhe te dashur. Dhe qershia mbi torte, Driloni, parajse ne toke.
   
  kacurrelsja... likes this.
 15. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Durresi!
   
  kacurrelsja... likes this.
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Berati.
   
  TinkerBell likes this.
 17. olofssonlarstony

  olofssonlarstony Forumium praecox

  Përshëndetje Z. dhe znj
  Çështja ime (whatsaap) : +46705117485
  Ju lutem, më lejoni këtë publikim në grupin tuaj për të ndarë dhe zgjeruar shërbimet tona mbështetëse.
  Ky mesazh ka për qëllim individët, bizneset e varfra, bujqësore ose bizneset e tjera dhe të gjithë ata që kanë nevojë për një hua të veçantë për të rindërtuar jetën e tyre.
  Keni nevojë për kredi me para midis individëve që variojnë nga 200000 Lek në 15.800.000 Lek me një normë interesi shumë të ulët prej 3% në vit midis individëve
  Për të përballuar vështirësitë financiare të ditës për të dalë më në fund nga ngërçi që provokojnë Bankat dhe institutet financiare, me refuzimin e aplikacioneve tuaja për kredi ose norma shumë të larta.
  Unë jam një individ i ekspertëve financiarë suedezë që janë në gjendje t'ju bëjnë një hua në shumën që ju nevojitet dhe me kushte që do ta bëjnë jetën tuaj më të lehtë dhe do t'ju lejojnë të realizoni projektin tuaj.
  Këtu janë fushat në të cilat unë mund t'ju ndihmoj:
  * Kredi Financiare
  * Kredi hipotekore
  * Hua për investime
  * Auto kredi
  * Borxhi i konsolidimit
  * Linja e kredisë
  * Hipotekë e dytë
  * Shlyerja e kredisë
  * Hua personale
  Ju jeni mbërthyer, ndaluar dhe nuk keni favor të bankave ose më mirë keni një projekt dhe keni nevojë për financim të kontaktoni me mua tani në 0705117485 ose më lini mesazhin tuaj
  Adresa ime e emailit: per.larsen.capital@gmail.com
   
 18. snatch

  snatch Dictum Factum

  Bajram Curri. Kur te shkoni do kuptoni..
   
 19. Artin

  Artin Valoris scriptorum

  "Afër detit, afër mbretit" - është një shprehje.
  Qytetet afër detit janë më të mirat për mendimin tim. Dhe rastësisht, gjatë gjithë jetës, kam jetuar në qytete buzë detit.

  Tema është 15 vjet e vjetër dhe kuptohet që qytetet shqiptare kanë ndryshuar. Unë s'i kam parë të gjitha, por nga ato që pashë këtë verë, më pëlqeu Vlora.
  Sa për Sarandën... nuk më pëlqen fakti që aty po flitet greqisht.
  Dikur nuk flisnin...
   

Shpërndajeni këtë faqe