Re: Libri që ke në duar.

Diskutime tek 'Letërsia' filluar nga Goca, 14 Nov 2002.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Rimseb10

    Rimseb10 Valoris scriptorum

    Faleminderit per shpjegimim tend te detajuar, dhe qe e pranove faktin e realitetit. Spo e zgjas me ishin te mjaftueshem fjalet e tua. Nje dit te kendshme dhe per ty
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Shpërndajeni këtë faqe