Re: mendime casti

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga ermir celanji, 28 Jun 2004.

 1. ermir celanji

  ermir celanji Primus registratum

  Re: mendime casti

  une them me vete,
  sa mire do ishte ta harxhoja kohen ne ndonje vend tjeter,pse jo ne tirane rrugeve
   
 2. susana

  susana Primus registratum

  Re: Re: mendime casti

  une mendoj kur dreqin do ta marre ate diplomen se plasa.po s'kam c'bej do pres edhe tre vjet! :cry: :cry:
   
  Jasmin and mirdita like this.
 3. ermir celanji

  ermir celanji Primus registratum

  Re: Re: mendime casti

  vetem tre,,mire fare ti
   
 4. susana

  susana Primus registratum

  Re: Re: mendime casti

  po c'te bej eshte 6vjet mjeksia ketu :cry: :cry:
   
  Jasmin likes this.
 5. ermir celanji

  ermir celanji Primus registratum

  Re: Re: mendime casti

  e kam seriozisht mire fare
   
 6. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Re: mendime casti

  une tani po mendoj ku do jet engjelli im e para
  e duta ku zotin jan keto shoket e mij qe spo me marrin ne tel se u cmenda ketu dhe du me dal me pi nje kafe per qef /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: Re: mendime casti

  une po mendoj kush do e fitoj kampionatin evropian :rolleyes:

  ps: ishalla fitoj basten :angel:
   
 8. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Re: mendime casti

  tani po mendoj per nje person teper i vecante is my angel
  :wub: po mendoj ca dreqin do me ken bere nana me ngrene
  dhe po mendoj pse dreqin AF sme hapet ne shpi /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: Re: mendime casti

  po medoj te bej pak pushime se marume
   
  dev likes this.
 10. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Re: mendime casti

  mos mendo shume ti se te dalin thinjat /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 11. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Re: mendime casti

  adesso penso all mio angelo che sta lontano e penso che bella musica che sto ascholtando adesso /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Re: mendime casti

  une tani po mendoj sa muzike te bukur po degjoj /pf/images/graemlins/laugh.gif
  PS. ho mer ju kan rrjedhe trut nga veshet kshu
  ho pra pik mendimesh skeni /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 13. ermir celanji

  ermir celanji Primus registratum

  Re: Re: mendime casti

  se_di greqia te sigurte.
  une po mendoj nje lendine me hije
  te shtrihem mes barit e te bej nje cigare ashash,
  ose nje ishull te mbjell me marjoan,
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  tani jam damull,fare po fluturoj
  [​IMG]

  sa bukur eshte te mendosh
   
 14. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Re: mendime casti

  good mendin JIM /pf/images/graemlins/smile.gif
  ca ti bej se mua me bon dam e se pij dot /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. metin

  metin Primus registratum

  Re: Re: mendime casti

  :idea: mendimi im i castit tani eshte se mu kujtua
   
 16. metin

  metin Primus registratum

  Re: Re: mendime casti

  :idea: SI U THASHE DUHET TE PLOTESOJ NJE FORMULAR TANI DHE RROFSHI QE MA KUJTUAT ESHTE ME RENDESI JETESORRE po vete te blej je akullore ky ishte mendimi im i dyte i castit
   
 17. ermir celanji

  ermir celanji Primus registratum

  Re: Re: mendime casti

  si te mposht vapen eshte mendimi im i pare sa hap syte,me pas mendjen ma percjell dashuria e madhe per detin ne kete vape te mbuluar ne djerse,ah sa i mire eshte dimri.
   
  Jasmin likes this.
 18. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Re: mendime casti

  po mendoja tja fus nje te rrujtme sep jam bo i i gjetun rrugash dhe
  kush dre2qin e din se ca mka bo ajo nan me hanger se vdiqa po me ben stomaku grrrrrrrrrr nga protestat /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. pippo

  pippo Primus registratum

  Re: Re: mendime casti

  Aooooooooooooooo a aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii o legena .....
   
 20. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Re: mendime casti

  tani po mendoj kujt i tha ky faithless legen
  dhe mbaj gojen kalama i poshter /pf/images/graemlins/blush.gif :confused:
   

Shpërndajeni këtë faqe