Re: mendime casti

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga ermir celanji, 28 Jun 2004.

 1. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  real humor ...
   
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te doje t'i lutem valle?
  Prandaj kane shpikur historine e shejtanit. Sepse nuk ka si shpjegohet. Do, dua, duam. Dhe prape asgje.

  Nderhyn shejtani te te prishe pune...
   
 3. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Jom njeri qe smaj inot,por njonit i kom shkrujt ene ne privat ose ja kam bo bene.Ato idiotesirat per Iliret MUA nuk mi shket dot....e para.
  Ndersa e fundit: do e shkruj hapur se cfar ka LLAPUR per nje DJALE ketu ne FORUM,qe airbourne ka RESPEKT.
  Apropo.....DI dhe shkruesi se qfar quhet TINEZ.
  Mjafton dhe ne CASTIN e VOLITSHEM.....mendimi i CASTIT.
  ;)
   
  DarkBlonde likes this.
 4. Aki

  Aki Paint It Black

  Nje postim qe lexova ne fb, ishte nje pyetje, cili eshte i preferuari yt: Njutoni, Ajnshtajni apo Tesla? E nje sere komentesh qe thonjn se Tesla sduhet te jete ne nje kategori me ta se smund tw quhet shkwncetar pasi ska dhene asnje kontribut ne shkence....hmmmmm
   
  TinkerBell likes this.
 5. MrCool

  MrCool Oldschool

  Kush e tha kete @Aki shpejt emrin, mbiemrin, nofken.. :p
   
 6. Aki

  Aki Paint It Black

  Tragjedi apo? Sdi si skane turp njehere, si flejne naten njehere, njerez pa skrupull
   
  DarkBlonde likes this.
 7. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 8. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Ca pika shiu ranë mbi qelq.
  Për ty unë befas ndjeva mall.
  ....................
   
 9. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  po mendoj te bej nje aventure se shpejti ...lol
   
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  te jete se ajo vertet s'ka qejf te jete e perqafuar nga krahet e mi...?
  Durojme dhimbjen, te ftohtin, driten e forte, zhurmat, dhunen, lodhjen, monotonine, por... si mund te durohet mos-dashuria...?!
   
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Skipetaret flasin per humanizem???
  Hmmmmmmmmmmmmmm...edhe kur nje Mjek perpiqet dhe falas te ndihmoje,mjeket tona te LESHIT bejne kritika.
  Pra....kur te shkojne ne troje per pushime ju MJAFTON 1 ore apo 60 minuta te ndihmojne rracen e VET(sygjerim i IMI).Koha qe ju mbetet te bejne SELFIE.
  AIRBOURNE.
   
  joetisti_ likes this.
 12. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Te vishem e te iki tek ai qoshi i kafenese te pij vere e te shkruaj,apo te dal ne oborr e te lexoj dicka...apo te shtrihem te shoh nje film,ose te therras nje shoqe e te ikim ne club...joooo pertoj te bej grim!!
   
  Anabell likes this.
 13. Artin

  Artin Papirus rex

  Kjo është më e mirë, mendoj unë...


  Mendimi im... sot nuk i bëra dot ato gjëra që doja... shpresoj t'i bëj nesër...
   
  DarkBlonde likes this.
 14. MrCool

  MrCool Oldschool

  Kam 10 minuta qe mendohem ta ha tani apo me vone kur t'me bjere sheqeri? [emoji16][​IMG]

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  joetisti_ likes this.
 15. Aki

  Aki Paint It Black

  A e hengre?
   
 16. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  IMG_20170714_015941_323.jpg
  Dola te ai qoshi kafenese por e zevendesova veren me birre,dhe vazhdova librin...ashtu e ndjeva me shume!
   
  Last edited: 14 Jul 2017
 17. Hope

  Hope dans ton coeur

  There are three things, and three things only, that can lift the pain of mortality and ease the ravages of life,” said Spider. “These things are wine, women and song"...
   
  TinkerBell and Jamie like this.
 18. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Shege,kokrra shege te ftohta
   
 19. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  perhaps ... perhaps ...
   
 20. MrCool

  MrCool Oldschool

  Joo :/

  Me erdhi dikush sa e pa direkt e mori.. Me keputi [emoji14]

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  joetisti_ likes this.

Shpërndajeni këtë faqe