Re: mendime casti

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga ermir celanji, 28 Jun 2004.

 1. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po mendoj se... a po me maste durimin njera qepare ne bar, kur nje e dy bente disa perkulje afer meje dhe duke u perkulur me drejtonte mua prapanicen...?

  U permbajta vetem sepse kam karakter te forte, pa te mos kisha... ia tregoja une :p
   
 2. MrCool

  MrCool Oldschool

  Te paska fik @joetisti_

  Te ma beje muaaaa ashtu??

  He he.. iki direkt

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  joetisti_ likes this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ku vete? :)
   
 4. MrCool

  MrCool Oldschool

  Hahahaha shejtan

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  joetisti_ likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  asaj po i vinte inat qe une s'po kuptoja. Dhe mbase nuk e kuptova. Por ama nje pjese e trupit tim - qe e kam shume inteligjent, ne fakt :p - e kuptoi direkt. Madje ajo pjese e trupit, per respekt ndaj saj, u ngrit ne kembe :D

  (tema)
  pse keto femrat nuk mesuan dot mire sesi nje mashkulli, nga menryra sesi e trajtojne, i vjen natyrshem te veproje ashtu sic ne mendje ato e kane dhe e duan...?
   
  MrCool likes this.
 6. Artin

  Artin Papirus rex

  Sot mora një lajm të hidhur... më i hidhuri i këtyre viteve të fundit.
  Më hipi një mërzitje e madhe, aq sa njerëzit më shikonin në fytyrë, se ata i kuptojnë të tjerët kur janë të mërzitur.
  Një dyqanxhi më përshëndeti, po nuk i ktheva përgjigje fare... s'më doli nga goja asnjë fjalë.
   
  Last edited: 15 Jul 2017
  DarkBlonde and TinkerBell like this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Artin, s'di cfare te ka ndodhur, por uroj qe ne fund gjithcka te te dale per mire!
   
  Artin likes this.
 8. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po mendoj... Kur do te kuptojne femrat - ato qe na duan - se mashkulli, sado qe do ekskluzivisht seksin, nuk e do ate m*t seks nese ia ke prishur qejfin per dicka.
   
  Artin likes this.
 9. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  [​IMG]
   
  Lisa and joetisti_ like this.
 10. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  kai emine egios sto telos menondas me ton alon; :)

  (tema)
  ... po te mos kishin ndjenja seksuale, femrat dhe meshkujt, ose s'do te flisnin fare, ose do te ishin duke u qelluar me pushke...
   
 11. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Mendimi im: Ju paska ikur mendja fare... ne cdo teme banalitet!!!
  Vape e madhe domosdo!!!
   
  DarkBlonde and TinkerBell like this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ... a na duhet tani te permbysim besimin se ne korrik nuk bie bore? Ja, ne Kili, ra!
   
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Kush jane keta qe shkruajne banalitete moj aman?! Po si u prishen keta njerez keshtu xhanem! Une per vete, jo. S'jam nga ata une Lisa, ti me njeh :D

  po mendoj... kesaj Lisa-s, po t'i thuash me jep pak seks borxh se ta kthej me vone, te jep valle?
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Keta shqiptaret e Dardanise deri diku mundohem apo perpiqem ti kuptoj per ndjenjat pro turkoshakis.
  Por keto(gjinia femaruce) te albanistanit, nuk arrij ti perceptoje!!!!!
   
  TinkerBell likes this.
 15. WORLD

  WORLD Forumium praecox

  A jeni gjall o popull :D
   
 16. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Me qenka pergjigjur nje FEMER....

  Liza hat auf den Kommentar von X geantwortet.

  Muzica,balsam pentru suflete ranite. Ne invaluim in muzica aceasta minunata si uitam, uitam ..ranile sufletului.Minunata este muzica!!!

  PS: qenka SHUME e BUKUR.
  mqdefault.jpg
  Perfundimi......tashti pune me ose pa deshire.
  KLM

   
 17. Aki

  Aki Paint It Black

  RIP gjuha shqipe
   
  DarkBlonde likes this.
 18. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Do dal te ec neper shi...
   
 19. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  U lagsh u bofsh qull
   
 20. Moonlight85

  Moonlight85 Forumium maestatis

  "R.I.P" eshte anglisht!

  Gjuha dhe jo gjuha!

  Një Fjalë (nesë mundemi ta quajmë si të atill).....,tre Gabime :D

  Në Duartë e kujt ka mbetur Gjuha shqipe hahahahahahaha
   

Shpërndajeni këtë faqe