Re: mendime casti

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga ermir celanji, 28 Jun 2004.

 1. Aki

  Aki Paint It Black

  Gjuha shqipe nuk eshte emer i pervecem qe te shkruhet me shkronje te madhe ne mes te fjalise, tani vetem dhe zevendeso ë-ne nga 'duart' tek te 'atille' dhe do jesh me e besueshme :)
   
 2. Moonlight85

  Moonlight85 Forumium maestatis

  ju nuk jeni në një pozicion për të me korrigjuar mua. korrigjoni gabimet tuaja para :)
   
 3. GaNgStAa1

  GaNgStAa1 Forumium praecox

  T'ja fus ksaj Friendly match: Athletic Bilbao vs Fenerbahce over 2.5 i 50 apo te dal te shes kanoqe ..???
   
 4. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ... sa genjehemi ndonjehere... dicka na duket jona dhe kur e humbasim na duket nje padrejtesi. Ajo gje qe humbet, s'ishte jona, dhe po te jete jona nuk ka humbur, heret a vone kthehet. Atehere cne ky merak?!
   
 5. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Si dola une ,u ndal :p
   
 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ... midis pyetjeve, si shume me interes dhe te rendesishme si: pse jetojme, pse vdesim, duhet te ishte edhe: pse na perfundojne historite qe i kishim shume perzemer...?
   
 7. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Sa me fat qenke
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Disa i njof ne virtualitet, dhe i kam pare se me cfare merren ne realitet.Shume me mire mos te takoheshim ne origjinalitet sepse....do zhgenjeheshin te dyja palet.
  PS: fatkeqesisht nuk kam kohe te kqyr trojet tere kohen dhe te bej selfie gjithe vitin.
  Diten e mbare.
   
  TinkerBell likes this.
 9. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Euleshi nuk i dha ndihma albanistanit sepse Edi Rama kishte mbathur ....patika!!!!
  A ka me IDIOT kllufa???????????????????
  gjermani po irritohet perseri,ndersa mami apo tezja o tu bo pushime.
  Airbourne
   
 10. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Nate e qete....
   
  Anabell likes this.
 11. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  Nate romantike ...lol
   
  Airbourne likes this.
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Kam nje shatervan para baneses....futa kembet ne te.
  Me ra lodhja.
   
 13. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Te ardhte pas qafes tyyyy!! :D
  Ku je kuu ?? Me mori malli per ty 'palaco' :)
   
  joetisti_ likes this.
 14. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Mi ka mbuluar nje vello melankolie
   
  Anabell likes this.
 15. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Ishim ne pushim dhe nje Kolegia ime e punes ne tel...
  Jebem turkie rracu.
  Izi ne rregull-Airbourne.
  Aspak...cunit nje turk i ka rene ne sy me gure!!!
  RRACE e FELLIQUR-shkruesi.
  Nje gje skuptoj AJO-u be brezi i trete ne Gjermani dhe po ANADOLLAK ngelen.
  Fare e percudnuar qe martohen mes vedi...e cfar pret!
  Te kam pike te dobet -Ajo(kroate)
  Thyja kafken turkut kur te ka prekur femine.
  Pergjigja ime.
  KAQ.
   
 16. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  happy bday my bebush...
   
  Lisa and TinkerBell like this.
 17. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  You are capable of more than you know. Choose a goal that seems right for you and strive to be the best, however hard the path. Aim high.
  Prepare to be alone at times, and to endure failure. Persist!! The world needs all you can give.

  E.O Wilson
  :)
   
 18. bobo

  bobo marksist-enverist

  ta prek me gisht...
   
 19. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  po mendoj... te pershendes albforumin. Nje perqafim vajzave, nje shtrengim dore djemve.
   
 20. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Erdha moj, erdha. Ja ku me ke tani. Me puth te nxjerresh mallin. Vetem mos me thith se me le shenje, mire? :p:)

  kjo lisa qe ka lene kapelen dhe eshte futur ne det, me mbathje te jete, apo nudo...?
   
  Lisa likes this.

Shpërndajeni këtë faqe