Re: mendime casti

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga ermir celanji, 28 Jun 2004.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Ai momenti kur sezoni afron dhe afron dmth , dhe ti i gëzohesh sezonit të ri të The Originals , edhe pse sezonet e tjera copë copë ( kurrë të mbaruara ). Kështu madje

  741869.gif
   
  joetisti_, Airbourne and Hope like this.
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Po që nuk paska njerëz këtu :eek: :eek:
   
 3. lardo-tr

  lardo-tr Primus registratum

  Ske ci do mi floodiste :D
   
 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahaha :p
  Fol për vete tiii... nuk ke lënë adresë pa e hapur.
   
 5. lardo-tr

  lardo-tr Primus registratum

  Loool me kan cmen se per ca mi bllokojn si mor vesh
   
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Aq i pafajshëm që je ti.... çudi në fakt :p
   
  lardo-tr likes this.
 7. lardo-tr

  lardo-tr Primus registratum

  Hahahahhahahahhaa
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  I kam te zymta....

  Teori konspiracionesh.
   
  DarkBlonde likes this.
 9. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 10. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Sa e vogel eshte bota kur shikon gjithmone ne te njejten drejtim
   
  Airbourne likes this.
 11. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Sa here qe kam <probleme> me flamurtare, me ECEN..... TOP,TULL apo MBARE.
  Perse?
  Sepse HERA e PARE qe i dhashe (pa u njohur shume),numrin e celularit nje femre.
  E VDEKME qe do me telefonoi.
  Tashti PAZAR mbas 20 km Ciklizem.
  KOHA......................MBRETERESHE.

  AGRE
  ALE
  AWE
  GRANDE.......MAKELELE.
  Tschyss.
   
  Al-Punk likes this.
 12. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  peoples.....KAFSHE DYzvarranikesh...

  PERSEJA???
  KETA PERSERI do i PAGUAJNE.....HARACET.
   
 13. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Une jam shume KURIOZ...  Si do i vleresojne departamenti i shtetit caubojs apo perfaqesia e tyre ne Tirone....demostratat me DHUNE dhe DJEGJE.

  Per mua me se e QARTE.
   
 14. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Adrola Dushi e shqetësuar me protestën e sotme në “Rrugën e Kombit.

  Në lidhje me këtë ngjarje ka reaguar edhe ish-missi Adrola Dushi. Ajo ka postuar në llogarinë e saj Instagram një fotografi nga ngjarja e sotme teksa ka shkruar: Kur padrejtesia behet ligj, rezistenca eshte detyre!!!  Ta nin ty per 5 napollona....evolucion.
   
 15. SyZeza

  SyZeza Grupi i të moçmëve!

  Tabula rasa.
   
 16. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Nuk ka gje e cila nuk realizohet me pak vullnet dhe shune pune. :p
   
 17. MrCool

  MrCool Oldschool

  Ai momenti kur analizon veprimet e tua dhe bindesh qe ke bere gjene e duhur.
   
  Frank likes this.
 18. ParentalAdvisory

  ParentalAdvisory Primus registratum

 19. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Nje ALEANCE ...Ruse-Gjermane,caubojsat i................SHKRINE.
  Qfar quhet SHAH dhe XHENTILESE....ruse.

  PS: do kundershtojne BAKTERIET me flamur....por skemi cju bojme.
   
 20. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  10 Berufe, die Frauen in Russland verboten sind.

  Haben Sie sich schonmal gefragt, wieso Sie in Russland noch nie eine Lkw-Fahrerin oder eine Lokführerin gesehen haben? Es liegt nicht daran, dass russische Frauen keine Lust auf diese Jobs haben. Der wahre Grund ist ein Gesetz, das Frauen die Ausübung von mehr als 400 Berufen untersagt. Mit dieser Regelung möchte der Gesetzgeber Frauen vor körperlich stark belastenden Berufen schützen.

  Dhe kto jane.
  -Shofere maqinerish te renda ose makiniste trenash.

  -Shofere autobuzash dhe maunesh.
  -Varketare
  -Hamalle
  -Traktoriste
  -Druvare
  -Zhytese
  -Kasape(gjaku i kafsheve nuk eshte e pranueshme me LIGJ per femrat)
  -Marangoze
  -Peshkatare.

  Shenimi nga Airbourne: nje nga ARESYET qe Femrat RUSE jane me te bukurat dhe perse?
  Sepse nuk plaken para kohe.....

  Dite te mbare dhe disa vazhdojne duke tundur flamuret.
  IDIOT species.
   

Shpërndajeni këtë faqe