Re: mendime casti

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga ermir celanji, 28 Jun 2004.

 1. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Ai momenti kur sezoni afron dhe afron dmth , dhe ti i gëzohesh sezonit të ri të The Originals , edhe pse sezonet e tjera copë copë ( kurrë të mbaruara ). Kështu madje

  741869.gif
   
  Airbourne and Hope like this.
 2. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Po që nuk paska njerëz këtu :eek: :eek:
   
 3. lardo-tr

  lardo-tr Primus registratum

  Ske ci do mi floodiste :D
   
 4. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Hahaha :p
  Fol për vete tiii... nuk ke lënë adresë pa e hapur.
   
 5. lardo-tr

  lardo-tr Primus registratum

  Loool me kan cmen se per ca mi bllokojn si mor vesh
   
 6. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

  Aq i pafajshëm që je ti.... çudi në fakt :p
   
  lardo-tr likes this.
 7. lardo-tr

  lardo-tr Primus registratum

  Hahahahhahahahhaa
   
 8. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  I kam te zymta....

  Teori konspiracionesh.
   
  DarkBlonde likes this.
 9. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 10. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Sa e vogel eshte bota kur shikon gjithmone ne te njejten drejtim
   

Shpërndajeni këtë faqe