Realiteti Virtual

Diskutime tek 'Tema e ditës (vendet shqipfolëse)' filluar nga Langdon, 13 Feb 2020.

 1. Langdon

  Langdon Primus registratum

  Ç'farë është virtualiteti ?
  Një mënyrë për të nxjerrë në pah anën tënde të errët, sekretet që nuk guxon ti thuash dot me zë të lartë duke u bazuar mbi anonimitetin apo ndoshta një mënyrë për të shfaqur atë që ti në të vërtetë kërkon të jesh ?
  Në të dyja rastet duket si një arratisje nga realiteti ndërkohë që ti je një person real që fillon të besosh në gënjeshtër që je duke ndërtuar.
  Pyes veten se në ja vlen gjithë kjo energji dhe kohë që harxon për të ndërtuar një flluskë sapuni?
  So what do u think ?
   
 2. Ian

  Ian amos

  Ne Witchblade Season 1 virtualiteti per Gabriel Bowman dhe shokun e tij ishte nje vezhgim seksual me nje pjese nga jeta virtuale.
   
  Fiku likes this.

Shpërndajeni këtë faqe