Relaks filozofik

Diskutime tek 'Hapësira filozofike' filluar nga Sweety el, 11 Jun 2011.

 1. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  Ketu mund te relaksoheni pak kur ndiheni te lodhur prej te filozofuarit [​IMG]
  Jepni mendimin tuaj se me cilin filozof ju ngjan me shume nje anetar i forumit.
   
 2. Megg

  Megg Carpe Diem

  Yymmm abstract me ngjan me.....nje filozof..:p
  Mua ne shkolle me thone Shakespeare se i bie gjerave rreth e rrotull dhe i jap nje shpjegim....u know te thelle...:)
   
 3. abs

  abs nuk e di...

  :oops:nuk te quhet, se nuk ke than emrin :p

  europiant i vlersojne amerikant si te siperfaqte :rolleyes:
  amerikanet thojne: te rrish gjithkohes i zhytur -ne thellsi te zihet fryma :confused:
  thua te ket pas te drejte? :rolleyes:

  se kam fjalet per peshqit eeeh :D
   
 4. gurax

  gurax Pan ignoramus

  Epo shko tregoja nje here Ezopit kur u ndricua nga "Dhelpra dhe rrushte" kete punen e frymemarrjes alla-amerikane. Do kishte pare tere naten endrra te keqia. :p
   
 5. abs

  abs nuk e di...

  ... pervehte jam per te gjitha llojet e notit :D
   
 6. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Nuk e di mire pasi gjithsecili mendon dhe jep mendime te ndryshme neper tema te albforumi.
   

Shpërndajeni këtë faqe