Renee, çfarë i ke bërë fytyrës?

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga Mystique, 22 Oct 2014.

 1. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  [​IMG]

  Njihet për ndryshimin e pamjes së jashtme për rolet e saj nëpër filma, por Renee Zellëeger u pa krejtësisht e ndryshuar jashtë ekranit të madh në një event të ELLE.

  Aktorja 45-vjeçare pothuajse nuk njihej fare me ballin pa rrudha, vetulla në formë tjetër dhe mollëza të fryra, edhe pse nuk ka pranuar kurrë që ka bërë operacion plastik.

  Në një intervistë të pak kohëve më parë për ‘The Express’, Renee kishte deklaruar: “Mendoj se mënyra më e mirë për të qëndruar e shëndetshme është palestra. Nuk jam për të lënë veten pa ushqyer.”

  / Top Channel
   
  Al-Punk likes this.
 2. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Cfare i ka bere vetes kjo kshu !!!!
  Nese nuk i shikon mire fotografite nuk e beson qe jane e njejta, vec ke syte pakez i perafrohet Renes se vjeter
   
  tropojanja likes this.
 3. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Me e bukur gjyshja ime 90 vjece
   

Shpërndajeni këtë faqe