restorantet me te mira ne tirane

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga pompa, 28 Dec 2006.

 1. pompa

  pompa Primus registratum

  restorantet me te mira ne tirane

  Hej njerez te mire e te dashur lol
  Cilat jane restorantet me te mira ne Tirane...sigurisht sipas shijes/eksperiences tuaj? Po te doni, vleresojeni me nje note nga 0 deri ne 10...

  Hera e pare ne Tirane, lol, a mund te me orientoni?

  Flmd te gjitheve.
  Chichi
   
 2. pompa

  pompa Primus registratum

  Re: restorantet me te mira ne tirane

  he pra, s'ha njeri jashte nga tiransit ketu?
   
 3. cufi_bardhit

  cufi_bardhit Primus registratum

  Re: restorantet me te mira ne tirane

  o pompe fol iher ca je m apo f ?

  pastaj folim per restorantet meqe do me i pa se te coj une nq se je f.
  bye
   
 4. soni2

  soni2 Primus registratum

  Re: restorantet me te mira ne tirane

  te keshilloj Restorant Era tek ish blloku ku guzhina shqiptare ka shije dhe jo vetem yndyre!!
   
 5. pompa

  pompa Primus registratum

  Re: restorantet me te mira ne tirane

  per te shku, shkoj vet, po ju po deshet me sugjeru nai emer...

  flmd to57
   
 6. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: restorantet me te mira ne tirane

  Nje nga me te miret e ke pas 9 katsheve afer shkolles Fan Noli, emri spo me vje ne menie po i jap noten 8/10.
  Me te mirin e ke ne Durres te hekurudha, ne buze te rruges e quhet Corali nota 9.5/10.
  Te Era eshte uzine, dmth indutri, e ne nje Resto ku nuk ka asnje minut pushim, nuk ka se si te besh kualitet te larte.
   
 7. maxper

  maxper Primus registratum

  Re: restorantet me te mira ne tirane

  Une do te sugjeroja "Pirro Mani"n nga fusha e ali demit.

  I jap 10/10, duke filluar nga parkimi, ambjenti jashte & brenda, picat, mishrat, klas fare.
   
 8. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: restorantet me te mira ne tirane

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Nje nga me te miret e ke pas 9 katsheve afer shkolles Fan Noli, emri spo me vje ne menie po i jap noten 8/10.
  Me te mirin e ke ne Durres te hekurudha, ne buze te rruges e quhet Corali nota 9.5/10.
  Te Era eshte uzine, dmth indutri, e ne nje Resto ku nuk ka asnje minut pushim, nuk ka se si te besh kualitet te larte.

  [/ QUOTE ]


  MLK

  Corali ka rene qe kur I iku Silvano DMth Guzhinieri qe ja NGriti ... Ke NenKAtshet nqs thu per ate Vilen ne aty So Gjo ... Aktualisht Eshte ne NJi Tjeter ke RR Elbasonit Po ai ka MIsh me SHumice eshte ne Rrugice ku ka qen Non Tereza ...

  Vila FRasheri Ke qen Naiher ... Aktualisht o Myll Po ka PAs Pasta Fresca...


  Dmth MAkarune t Bome n Cast qe sado mundohen Ti Imitojne PRape Sic i Benin Atje nuk arrijne dot ...


  Pastaj Restorante qe Ja Vlejne Varet nga Shijet e Njerezve dhe mund te gjesh ne vende te thjeshta Gatime Vertet shume Te MIra ...
   
 9. maxper

  maxper Primus registratum

  Re: restorantet me te mira ne tirane

  Per mish ne prush pastaj no1. eshte Erzeni andej nga Iba (kur shkon per sauk).
   
 10. pompa

  pompa Primus registratum

  Re: restorantet me te mira ne tirane

  Vallai ne Tirane s'gjeta ndonje restorant te mire...po tym mazuti/nafte kishte plot, te zinte frymen...me zuri nje kolle qe diten kur u ula dhe nuk me iku deri diten qe ika...nje shtrese smogu/pluhuri ishte e pranishme gjithmone ne rruget e tiranes..e tmerrshme.... lere pastaj me dritat e me ujin, as per vit te ri nuk u be gje...allah allah...pas 10 vjetesh qe erdha gjerat me minimale/baze jane akoma te pazgjidhura...

  dhe restorant te mire nuk me ra rasti te gjeja, megjithese me nxorren disa here shoqeria e vjeter. ne vlore gjeta nje piceri shume te mire, amantia, dhe nje restorant frutash deti shume shume i lezetshem, Pulbardha, diku midis radhimes dhe orikumit...
   
 11. Patika

  Patika Primus registratum

  Re: restorantet me te mira ne tirane

  Belushi
   
 12. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: restorantet me te mira ne tirane

  Tedi, te Coarl-i isha ne nentor, dhe te dyja heret qe hengra i ve noten maksimale e padiskutim (flas per shijen time) restoranti me i mire i prodhimeve te detit.
  Po qe per mish te pjekur ha ne shpi se di me e bo vet, e mishi pjekur ska nevoje per shef kuzhine, biles as per kuzhier.
  Ne restaurant shkoj per te shijuar e jo per te mbush barkun e pjesa me e madhe e restauranteve bejne gara kush te mbush me teper pjaten e jo kush e ben me fine shijen.

  Ps. Pirro Mani quhet mence, jo restaurant /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: restorantet me te mira ne tirane

  e pra me qen per te mush barkun, futi i trahana apo pilaf me grosh /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. MLK

  MLK Primus registratum

  Re: restorantet me te mira ne tirane

  Grosh /pf/images/graemlins/laugh.gif Me dritare hap fle ti noten ? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. cacol

  cacol Forumium maestatis

  Re: restorantet me te mira ne tirane

  Dakord per Pirro Manin. Sidomos kur te bien gjethet e pemeve ne pjate s'eshte kenaqesi e madhe /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: restorantet me te mira ne tirane

  ooooooo degjenerat /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/smash.gif
   
 17. ados

  ados Primus registratum

  Re: restorantet me te mira ne tirane

  hajde me provo edhe mua..The delicious one /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe