Rezistenca!

Diskutime tek 'Thashetheme, etj. etj.' filluar nga loaded, 4 Nov 2002.

 1. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Rezistenca!

  Yo fifty u nxive na i cik ne florida mo hale?
   
 2. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Rezistenca!

  E di Gjeke e di, po kujdes t'ia shenosh mire se mos te shfaqet nai sindrome tjeter pastaja /pf/images/graemlins/laugh.gif :eek:
   
 3. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Rezistenca!

  Kordele stop dreaming, ik hudhju cunit ne qafe se rrezik edhe ai tu pa endrra eshte.
   
 4. gjekec

  gjekec Primus registratum

  Re: Rezistenca!

  kujt i thua hale ti mo sifon, jam nxir aq shume saqe dhe plakat ne rruge i kthejn syt.. i'm feeling out of place /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Rezistenca!

  M'duket se paskam gabu preher /pf/images/graemlins/tongue.gif por gjithsesi no prob. jam fleksibel /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 6. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Rezistenca!

  /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  You know i love u
  right?
   
 7. a-alket

  a-alket Primus registratum

  Re: Rezistenca!

  ah mer daje...po c'te ka kap me virgjerine njehere....

  apo ishe duke u munduar te tregosh paradoksin midis paqes dhe luftes....u mbars kodra dhe polli nje mi /pf/images/graemlins/tongue.gif

  le qe nuk vajti njeri per te vene paqe ne irak. vajten per te fituar LIRINE. megjithate, nje llaf nga polonia:

  "Polls suggest only one-fifth of Poles think their troops should be involved in the actual fighting.

  However, an informal sounding carried out by the popular current affairs weekly Wprost (Say it Straight) this week suggested 90% in favour of moving US military bases to Poland and 85% in favour of disbanding the United Nations."
   
 8. jula

  jula Primus registratum

  Re: Rezistenca!

  Pershesh-ndetje njehere.

  Nuk kam dilema midis Hussein dhe Bush, po puna eshte, pasi plot kenaqesi te shpetojne irakenet nga i pari, ne kush do na shpetoje nga doktrina e te dytit? Nuk jam serioze, jam si per jete bastesh...p.sh.: Irani apo Siria? Une them Siria.

  Aman,- me thoshte nje tipe psiko-origjinaloiste sot,-na mori me qafe kjo lufta. Ja, kete jave 2 kg kam shtuar. Ngelem para TV. Nisin lajmet, te thahet fyti...epo nje Coca-cola do e pish deee...po dhe dy patatina per te hequr stresin...pa le nje boshllek kur sheh ata femijet e pervuajtur (diktature, 12 vjet hembargo), nje boshllek qe, do s'do con tek...frigoriferi. Bruno Vespa pastaj me beri gropen perfundimisht...4 ore lufte e komentuar minute per minute.....aman boll, kam shtuar 2 kg!
  E di vete sa jam trime
  se eshte larg nga b**** ime!

  Ja ti fus nje "allegria!": Allegriiiiiaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
   
 9. loaded

  loaded Primus registratum

  Re: Rezistenca!

  O lara pse pergjitheson me vlla.E informuar eshte Jula vetem,se s'ka ça te boj gjithe diten,shef lajmet.Ne te shkretet dhe gazeten e sportit kur e lexojme,e lexojme fsheurazi ne ore te leksionit.Ku dreqin na kane futur ne nje aule te vogel tani.
   
 10. loaded

  loaded Primus registratum

  Re: Rezistenca!

  Me kane quajtur mjeshter te degjeneracion-propogandes.Eshte e vertete thua ti Lara?
   
 11. jula

  jula Primus registratum

  Re: Rezistenca!

  Jula qe te haje buke, duhet te punoje, qe te punoje, duhet te jete e mireinformuar...
  Xingaro qe te haje buke do te behet mjek, qe te behet mjek, duhet te semuren njerez...
  Pse gjykoni prostituimin e tjetrit xhanem? :cool:
   
 12. loaded

  loaded Primus registratum

  Re: Rezistenca!

  E forte dje ti Lara,kemi ne kurs ne ca qe kane ngelur qe vjet.Ne mes tyre eshte nje arab dhe e futen ne grup praktike me mua,jemi nja 15 veta.Edhe po bonim muhabet para se te niste leksioni.E pyeta une:"Ore po si e ke emrin ti?"Me tha mu:"Osama...!".E pashe iher kshu,i thashe(duke qeshur):"Mos na bo najgjo ktu ne klase ere,noj bombe nojgjo kshu..."."Jo,jo-tha"
   
 13. loaded

  loaded Primus registratum

  Re: Rezistenca!

  O Jula me ate teorine tende une duhet te dal...trainer futbolli!
   
 14. loaded

  loaded Primus registratum

  Re: Rezistenca!

  ...ndersa Lara,mashtruse si Sudja.Rren njerezit qe ti pagujne kafet.
   
 15. jula

  jula Primus registratum

  Re: Rezistenca!

  Teori ke ti, jo une...une kam vetem konstatime.
  Mos u grric kot, e bejme nje dite po, nje dite jo...eshte me mire. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 16. loaded

  loaded Primus registratum

  Re: Rezistenca!

  Duhet me ik se kam leksion tani ne 11.Ju e keni ne terezi mor vlla.Jula i fut nje cnn.com dhe ne rregull eshte.Lara shef iher nga dritarja mos ka noj peshk per kafe ne oborr dhe hopa te Corneri,po kjo tona..."anamnesi" ksaj ore.
   
 17. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Rezistenca!

  Mirdita, hala ke ato paret e kafes jeni ju ore, amon se po ua jap une qe ta myllni ket' histori /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif

  Lara, ke hum si ujet e paket

  Jula ma nxiir icik edhe mu formulen se ne nje fare menyre edhe une prostituoj, por me kohen /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Rezistenca!

  Dorezo kapistallin goce, se te zuni qafa kallo /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 19. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Rezistenca!

  Vare ne ballkon ishalla kalon ndonje me qafe te gjate /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 20. Blendi

  Blendi Primus registratum

  Re: Rezistenca!

  Mirmjes. A haet peshk qe me mjes se m'ka pru i peshk nji shok peshkatar?
  Kesaj i them ceshje une, jo bagdadit. Qe s'mora raki me vete ne pune. Eh amerik, amerik.

  Dje Salua ka mallkuar fuqishem: "Ju ngelte orgazma pergjysem!"
   

Shpërndajeni këtë faqe