Rikerkes Per Aop!

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga WORLD, 27 Nov 2018.

 1. WORLD

  WORLD Forumium praecox

  Pershendetje Emri Jem esht Denis Jetoj Ne Maqedoni. Kisha Deshir Me Aop ne stafin tuaj dhe te jap kontributin tim me aq sa kam mundesi...
  Rregullat dhe Komandat Per Operator i njof shum mir shpresoj qe Kerkesa Te merret ne konsiderat nga stafi sop. Ne serverin e albnetworkut qendroj me nick Escobar dhe ne server aktiv qendroj 4 ore online ne chat! -NickServ- Escobar is Android IRC Client-NickServ- Registered: May 04 18:28:10 2018 CEST (207 days, 4 hours, 41 minutes ago)
   
 2. DarKSouL

  DarKSouL Forumium maestatis

  Pershendetje,

  Faleminderit per deshiren tuaj per t'u bere pjese e stafit Albnetwork, por stafi SOp vendosi qe per momentin mos te shtoheni.
   
 3. WORLD

  WORLD Forumium praecox

  @DarKSouL faleminderit edhe ty per pergjigjen!
   

Shpërndajeni këtë faqe