Rikerkes!

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga Daja, 23 Nov 2018.

 1. Daja

  Daja Primus registratum

  Ju lutem sop-a te diskutoni edhe nje her kerkesen time.

  Ju pershendes ✋
   
 2. DarKSouL

  DarKSouL Forumium maestatis

  Pershendetje Daja,

  Duke te falenderuar per interesimin, me vjen keq tet them qe pas konsultimit te stafit SOp, dhe kete here kerkesa juaj refuzohet.

  Faleminderit
   
 3. Daja

  Daja Primus registratum

  Po vazhdoj te shqetsohem per pakenaqesin tende personale!
   
 4. [^_^]

  [^_^] Forumium maestatis

  me kete foto trishtuese qe ke ne profil veshtir e ke @Daja :p
   
  Daja likes this.

Shpërndajeni këtë faqe