Rita Ora

Diskutime tek 'Muzika' filluar nga mirdita, 5 Sep 2012.

 1. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Rita Ora nje kengetare me prejardhje Kosovare,ka arritur mjaft fame ne Mbretërinë e Bashkuar.E lindur me 26 Nenetor 1990,kosovarja ka bere fame me zerin e saj,jemi shum krenar me nje kengetare sic eshte Rita Ora,Bravo Rita.
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  joetisti_ and Dynamite like this.
 2. mirdita

  mirdita Papirus rex

 3. mirdita

  mirdita Papirus rex

 4. Dynamite

  Dynamite Forumium praecox

  Bravo po ..... amo per media shqiptare duhet me fol shqip kur e din shqipen ma mir se une...
   
  mirdita likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Po ne Shqiperi kur do te vije kjo Rita?
   
  mirdita likes this.
 6. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Pritni se do vij dhe ne Shqiperi..
   
  joetisti_ likes this.
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Te lumte goja, por s'e besoj te vije. Por neqoftese vjen per ndonje koncert do ishte bukur. Vetem ta beje bileten pak te lire se ndryshe do kendoje per veten(kriza) :)
   
  mirdita likes this.
 8. Dynamite

  Dynamite Forumium praecox

  Kjo ne fillim asht kan dasht ne Shqipri me shku e jo ne Kosove se kosova qaty asht sosht ka i ik...... :confused:
   
  joetisti_ likes this.
 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Eshte per t'u patur zili Kosova. Ka nxjerre personalitete me te larta se Shqiperia neper bote. Por do te na ike zilia kur te bashkohemi... :) Rrofte Shqiperia etnike !!
   
  mirdita likes this.
 10. mirdita

  mirdita Papirus rex

  Ne jemi te gjithe bashke Kosove-Shqiperi-Maqedoni :)
   
  joetisti_ likes this.
 11. mirdita

  mirdita Papirus rex

  [​IMG]
  ------------------------------------------------------------------
  [​IMG]
   
  joetisti_ likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Sigurisht mirdita. Por po presim nje bashkim me te afert qe besohet se per shume mire do te jete. Eshte era e bashkimit kjo. Skenderbeu i dha nje shtize nje luftetari dhe i tha ta thyente dhe ai e theu, pastaj i dha nje tufe me shtiza dhe i tha t'i thyente, por nuk i theu dot.

  Sa seksi eshte kjo Rita...
   
  mirdita likes this.
 13. Megg

  Megg Carpe Diem

  :)
  Go Albania Go ! :)
   
  mirdita likes this.
 14. mirdita

  mirdita Papirus rex

  [​IMG]
  -------------------------------------------
  [​IMG]
  -----------------------------------------
  [​IMG]
   
 15. mirdita

  mirdita Papirus rex

  [​IMG]
  -----------------------------
  [​IMG]
   
 16. mirdita

  mirdita Papirus rex

Shpërndajeni këtë faqe