Rregullorja e dhomes #Shqiperia...

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga klea, 18 Oct 2018.

 1. klea

  klea Ad Maiora

  Pershendetje te gjitheve.
  Uroj qe postimi im t'iu gjej mire dhe me nerva te qeta te gjithe lexuesve aq me teper te interesuarve...
  Ne diten e sotme padashje per te sulmuar askend, u bera pjese e nje episodi te pakendshem te shqiperia dhe te ndihme nga dy antare te stafit ne lidhje me vendosjen e nick te ngjashem me nickun e nje operatori....Mbase jam une ne gabim ose nuk kam arritur ta kuptoj ne asnje pike te rregullores dhe konkretisht ku percaktohet llojet e nick te ndaluar qe pasojat do jene dalja e userit me kb ose ose deri ne akick dhe ndalim te userit...Sjam ketu per ankese ndaj stafit sepse sic thashe me siper jam une qe mbase e kam kuptuar gabim por per te qartesuar me teper disa pika.
  1.Rregullorja aktuale ka nevoje per ndryshim ne menyre qe mbeshtetja te jete e barabarte ne interpretim si per operatoret ashtu dhe per userin(ne rastin konkret jam une)
  2.A eshte me vend qe antaret e stafit ne asnje moment mos te perpiqen per te dhene nje shpjegim bindes ne dhomen ndihme ,por te percjellin me komunikim arrogant dhe duke e kaluar personale me tendence?
  Nuk hedh logse sepse jam ketu per fenomenin jo per faktin. Nese doni te kapeni me faktet logset jane te shqiperia dhe te ndihme.
  Kalofshi mire te gjithe

  Inviato dal mio SM-G950F utilizzando Tapatalk
   
  Daja and POKER like this.
 2. POKER

  POKER Forumium maestatis

  Mendimi im esht te ket 3 operatore femra chati sesht nevoja te jen 20 operator sinqerisht jan 18 vjecar fakti qendron ke fonderi i dhomes shqipria jo ke operatort zotrinjt Kalamanj !kb din kaq kisha mirupafshim dhe gzuar Vitin e ri
   
 3. Daja

  Daja Primus registratum

  Stafi duhet tjet unik tpakten ne identifikimin si nick.
   

Shpërndajeni këtë faqe