Rruga e Kavajes

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga I love new york, 3 Jul 2003.

 1. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Rruga e Kavajes

  sorry :shrug: :shrug:
  nga nje gabim ...padashje tema rruga e kavajes u fshi ... po mundohem ta sjell prap mbrapsh te shof cmund te bej por po nuk e solla dot i lutem autorit ta hapi perseri ne teme me te njejtin titull dhe te gjithe me falni per kete :shrug: :shrug:
   
 2. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
  :cry: :cry: :cry:
  pseeeeeeee, une sa do lexoja se ça ishte thene kto kohet e fundit /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 3. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Rruga e Kavajes

  au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au au
  :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: car na bere kshu......
   
 4. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  e re Xander , e pe se ça na beri kjo mi,
  apapapa, kur ta marri vesh Blendi,
  gjynaf me verte se mezi i kishim bere ato 157 faqe :cry:
   
 5. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Rruga e Kavajes

  Pse vetem blendit eee???????
  Ajo na shkatarroi, na prishi shtepine /pf/images/graemlins/frown.gif :cry: :cry: :cry: :cry:
  Te vetmen strehe qe kisha ketu.

  Ah Helena, helena :smash: :smash:


  P.s.
  :kiss: Shih mos e sjell
  perseri.
   
 6. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  po edhe neve ne vjen shume keq, as qe diskutohet ajo gje, ,
  po te zotit akoma me teper :shrug:

  ishalla e sjell prap mbrapsh thuaj, pa mire
  me verte qe na ishte bere si strehe kjo rruga e kavajes,
  shkonim nga shkonim, ktu e sillnim koken /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 7. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  huh!!kjo qenka c'na qenka!!!!!!!lamtumire popull :wave:
   
 8. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Rruga e Kavajes

  Streha e te inamoruve.....


  Po iki una shihemi me vone dhe shpresoj qe te kene rindertuar shtepine.

  :kiss: :kiss: :kiss:

  I puth gocat dhe ngushellime Blendit. /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  eshte bere me verte per te ngushelluar Blendi ,
  thuaj ç'te duash ti,
  per te inamorati, per ke e kisha fjalen,
  apo per gjitha historite e tua,
  Xander & Helena, pastaj Xander & Hoti :wink:
   
 10. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  na se desh harrova
  ***** Thnx Helena,je shume e mire!! *****
  :wave:
   
 11. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  ku do shkosh ti re, avash içik, nga ike ???
   
 12. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  SQARIM PER ATA QE DUAN TE SQAROHEN
  TEMEN E FSHIVA UNE GABIMISHT DESHA TE BEJ NJE GJE TJETER DHE I DHASHE NJE KOMANDE TE GABUAR
  TE ME FALIN TE GJITHE
  PO MUNDOHEM TA RIKTHEJ NUK E DI SA DO JA HARRIJ
  :shrug: :shrug:
  BESOJ SE JAM E MIRE SHUME E MIRE BILES SA QE DISA HERE I HURT MY SELF :wave: :wave:
   
 13. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  Blendi ktu ke ky linku mund te gjesh plot avatare me the simpsons te lezetshem,
  shife njehere po te pelqeu ndonji /pf/images/graemlins/wink.gif
  www.the-iceman.net/avatars/?show=Simpsons

  dhe behu burre, i ka jeta keto,
  pastaj ti hap prap nje teme tketer me te njejtin emer fundja :shrug:
  e di qe s'eshte njesoj po ça ti besh :shrug:
   
 14. it's me

  it's me Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  ckemi grupi cfare behet ketu /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Mor po paska ndodh hataja. :lol:
  Helena mos thuj qe e ke bere pa dashje :tipsy:
   
 15. it's me

  it's me Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  :kiss: :kiss: :kiss: te gjitheve
  se harrova.
  Moj helene se tani e pashe po ti e paske bere vertete kastile mi se dhe e kishe privatizu /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. miyuki

  miyuki Primus registratum

 17. it's me

  it's me Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  mmmmmmmm thx lal te mendohem njehere se ndoshta me mbushet mendja dhe e ndrryshoj. Cfare ben ti,si ja ke kaluar andej nga shkolla? :kiss: :kiss:
   
 18. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  mire,
  provimet i mbarova, te presim rezultatet tashti, nga fundi i javes,
  po ti me shkolle mire,
  e pe ça ka ndodhur ktu apo jo,
  157 faqe iken fiu i morri era :shrug:
   
 19. it's me

  it's me Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  une jam akoma ne shkolle tani dhe per nja 20 min.
  pastaj rruge e gjate per ne shtepi /pf/images/graemlins/frown.gif
  E pashe hatane e pashe . I paska marre era faqet
   
 20. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  e mi e,
  sa larg e ke shkollen the ti,
  shume besoj,
   

Shpërndajeni këtë faqe