Rruga e Kavajes

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga I love new york, 3 Jul 2003.

 1. it's me

  it's me Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  shkollen e kam rreth nje ore larg nga shtepia.
  Se nuk eshte brenda ne leuven
   
 2. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  edhe njehere po sqaroj tema u fshi gabimisht dhe kjo teme e re qe kam hapur do te fshihet pernjehere kur te riinstalohet tema e vjeter
  Edhe njehere i kerkoj ndjese ownerit te temes, me fal shume Blendi. e di qe mund ta kesh veshtire t'a besosh sepse ndonjehere si per ters ndodhin ca gjera qe shkojne wrong, mghth po mundohem shume duke kontaktuar me administratoret dhe nqs. fatkeqesisht nuk behet gje sweriozisht do me vije shume keq. me fani te gjithe edhe njhere..
   
 3. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  e morrem vesh mi lal,
  gjera qe ndodhin,
  to err is human, e ka thene dhe vete Blendi, besoj se do ta kuptoje,

  ne e dime qe ti s'e bere me qellim,
  tani gafa jemi, njerez bejme apo jo :tipsy: :wink: :thumbsup: :kiss:
   
 4. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  ku humbet o njerez, :eek:
   
 5. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  nuk di c'te them tjeter, sinqerisht me vjen shume keq.
  kjo teme ishte bere si shpia jone (e imja te pakten) dhe une kaloja nje kohe shume te mire me te gjithe ju miq ketu.
  me falni serish, shpresoj qe gabimi te jete i rikuperueshem. /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 6. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  e kur do e marrim vesh ne nese mund te rikuperosh rrugen e pare te Kavajes ti?
   
 7. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Rruga e Kavajes

  Nuk e kuptoj pse jeni kaq te pikelluar. (ti helena dhe te tjeret bashke). Ajo qe ndodhi ndodhi dhe nuk u bo hataja. Ishte e bukur ajo e vjetra por po nuk pati mundesi te vije perseri... asgje, shnosh kur thot populli. Ajo teme ishte per ne dhe nuk ishim ne per ate teme. Kshuqe, ne jemi ata qe bejme temat dhe jo anasjelltas.

  Ju pershendes te gjithve perseri. Tani jam ne bibliotek dhe sic e dini e ka radhen tjetri. Duhet te cohem.
  PACIM o pipells i rr. te Kavajes.
   
 8. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rruga e Kavajes

  me sa duket u permbushen planet e mija per berjen lomsh te rruges se kavajes e??!!
  ne fakt sdesha me arrit deri ktu po e shof qe e paska zene mallkimi im rrugen e kavajes /pf/images/graemlins/frown.gif
  mu per vedi po mvika shum keq qe paska nodh kshu,kam hall se mos na shperbehet grupi pak nga pak..megjithse una ju ofroj ta vazhdojme te "dua burre",nqse doni kuptohet..
  :kiss: :kiss:

  ps: kshu osht kur smbojn muve moderatore /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 9. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  Xander, faleminderit sinqeisht per fjalet qe the se te them te drejten nuk e di pse u bera vertet keq. m'u duk sikur te gjithe m'u hodhen ne fyt per nje gabim PADASHJE qe bera. I really feel bad.............dhe nuk dua qe <grupi> te shperbehet prej nje gabimi timin. kujt nuk i kam shkruar PM nga administratoret por ndryshimi i orarit ka bere qe ata mos ta kene lexuar akoma.
  dhe njehere kerkoj ndjese sinqerisht. /pf/images/graemlins/frown.gif

  kisha edhe dicka tjeter. une mendoj t'a mbyllkete teme sepse nuk dua t'ja marr te drejten autorit dhe hapsit, BLendit. e vetmja arsye qe e hapa ishte qe te sqaroja per jkeqkuptimin qe ndodhi dhe per gabimin fizik qe bera padashje.
  si mendoni, ta mbyll dhe pastaj owneri po te doje e hap serish apo t'a le. ju lutem me thoni se jam ne dileme se jo per gje po e keni pare ate filmin "Dhe telashet s'kane te sosur", kshu u be dhe kjo pune. Nisesh per peshk dhe perfundo ne karrem.
   
 10. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  kur te me pergjigjen Mandi ose Futbollisti ose ndonje tjeter admin, te cileve i kam bere nje kerkese urgjente. :shrug:
   
 11. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rruga e Kavajes

  erdha una..po kerkoj me qiri blendin po spo e gjej gjekundi..
  du me i fol icik dreqit se kam nje hall :shrug:
   
 12. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rruga e Kavajes

  no matter what happens,in the end we are all friends :kiss: :kiss:
  love ya all :wub:
   
 13. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  sikur te kishte me pozitivitet ne pergjethsi dhe me shume tolerance bota do ishte me ne harmoni
  anyway :kiss:
   
 14. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  o goce, po pse e merzit veten kaq ti mi,
  eshte e vertete qe rrugen e kavajes e kishim strehe, po ajo nje cope rruge ishte,
  po ishin njerezit qe ishin ne te qe na terhiqnin neve per te ardhur ktuja,
  me sa di une te gjithe ne qe ishim, gjalle jemi akoma shyqyr zotit, kshu qe, une propozoj qe Blendi te hapi temen rr.e kavajes prap, dhe te vazhdojme ku ishim deri dje,
  s'ka arsye qe ppulli te shperndahet,

  pra jepini pra ti mbushni mendjen Blendit te hapi
  prap temen, dhe çdo gje kthehet si perpara,
  mua s'ma ka zene syte :shrug:
  kush ta shofi ti thote :wave:
   
 15. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rruga e Kavajes

  po se hapi blendi e hap una prap /pf/images/graemlins/tongue.gif
  isha zevendse apo jo?! :devil:
  ksaj rradhe e hap me emer tjeter..
  shyri hills /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  jo jo ashtu nuk ka..
  Helene po deshe mbylle dhe kete
  plz!! :thumbsup:
   
 17. Kur me Kafshon te Gervish

  Kur me Kafshon te Gervish Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  pa pershendetje i her pra

  si ju kam o njesha
  ku do veni n'kte vap

  papapp sa nxeft i modh qe esht
   
 18. FIXHI USA

  FIXHI USA Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  :mad: :mad: paske qene kriminele ti helene :eek:
  se paskam dit bo robi kshu mi ti :confused:
  une them te ankohemi te gjithe te admin dhe ta heqim kte dreq nga moderatore :lol:
  cna bone kshu ere lanet :smash:
  kujto ti se kalohet lumi vetem me me fal eeeeeee?
  hajt menoni ca denimi me i dhone ksaj na osht bo si sala kjo ktu :smash:
   
 19. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rruga e Kavajes

  :kiss: :kiss: 1-sh je..ska sta mer njeri :wub: :wub: :kiss: :kiss:
   
 20. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  per cafre mi lal :kiss: :kiss:
   

Shpërndajeni këtë faqe