Rruga e Kavajes

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga I love new york, 3 Jul 2003.

 1. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rruga e Kavajes

  ic ashtu se mi mhypi nje si tip vrrulli :wub:
   
 2. Kollarja

  Kollarja Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  Nga t'hyni ai dreq vrulli, nga poshte mi?
   
 3. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  mbaje vrrullin rrusho!! :thumbsup:
  une po iki nje here se kam nje goxha e-maili per te shkrujt
  (se si me duket kjo Rr Kavajes) tamam si rr e Kvajes ne Tirane,dikur prene mimozat qe ishin tek trotuari i mesit dhe i zevendesuan me ligustra,te gjithe u merziten se dukej trotuari shume i zhveshur,me vone ligustrat u rriten dhe trotuari u duk perseri si dikure :wave:
   
 4. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rruga e Kavajes

  thash m'hypi nuk thash m'hyni..
   
 5. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rruga e Kavajes

  ik ti ik,si perhera
   
 6. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  do vi prape une lal :kiss: :thumbsup:
   
 7. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rruga e Kavajes

  kur do vish..naten?!
   
 8. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  o Hoti ç'kemi lal,
  ka kohe qe s'kemi folur,
  ça ke be ndonje gje,

  O blendo, si je re ti,
  ke filluar te hash pas renies se rruges apo akoma s'ke oreks /pf/images/graemlins/wink.gif :wave:
   
 9. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rruga e Kavajes

  he mi yuki se kohe e gjate pa fol me ty..ku je zhduk mi goce,se je bo per mall :kiss:
   
 10. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  une ktu mi goce, po ti thuaj
  na ke tradhtuar me plazhin me duket :kiss:
   
 11. miyuki

  miyuki Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  sorry have to go una now,
  flasim prap po he

  ciao ciao,
  :kiss: te fala te gjithve :wave:
   
 12. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rruga e Kavajes

  amon se edhe kete muaj do bej plazh se masnej na duhet me punu /pf/images/graemlins/smile.gif
  hajt shifna nej dite tjeter :wave:
   
 13. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  Blendo nqs do ta rihapesh serish temen, dhe do beje shume mire per mendimin tim(dhe jam e bindur qe do behet very popular again :thumbsup: ) athere them qe t'a mbyll kete provizoren.
  si eshte me mire qe une ta mbyll right now apo sapo ti ta hapesh tenden dhe une pastaj e mbyll kete menjhere.
  si mendon ti si owner dhe populli si konsumatori /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rruga e Kavajes

  mbylle ene mos e zgjat me..ai e ka hapur giá nje teme
   
 15. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  po mi ta mbylli,po jo vetem ta mbylli po edhe ta heqi,
  Une per vete nuk kam ndermend ta hap prape,po pres ndihme nga OLDRINI!!
   
 16. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rruga e Kavajes

  gerrmo tare gerrmo.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  e mi do germoj edhe do gjej Rrugen e vertete (Kavajes) po jo qen te ngordhur /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rruga e Kavajes

  po e gjete mco i zile /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 19. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Rruga e Kavajes

  :lol: te jete per mua aha,po pres njehere!! :shrug:
   
 20. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rruga e Kavajes

  prit me..veje ne ti bidonin ke rradha /pf/images/graemlins/laugh.gif :shrug:
   

Shpërndajeni këtë faqe