Sa e duan shqiptaret Shqiperine

Diskutime tek 'Shqipëria.com' filluar nga vllaznia 2001, 24 May 2004.

 1. vllaznia 2001

  vllaznia 2001 Primus registratum

  Sa e duan shqiptaret Shqiperine

  Une e dua shume dhe me mungon jasht mase
   
 2. Prodigychild01

  Prodigychild01 Primus registratum

  Re: Sa e duan shqiptaret Shqiperine

  ne nje shkalle 1-10 une e dua Shqiperine 5 e gjysem, sa per te kaluar klasen... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. vllaznia 2001

  vllaznia 2001 Primus registratum

  Re: Sa e duan shqiptaret Shqiperine

  Mu sme duhen ghja kta tjeret hiq un e du 10.
   
 4. cate

  cate Primus registratum

  Re: Sa e duan shqiptaret Shqiperine

  dhe une e dua shume shume shume.
  dhe e gezoj gjithmone
   
 5. anny

  anny Primus registratum

  Re: Sa e duan shqiptaret Shqiperine

  una e dua shume shume shume,ele me ka mal shume maliiiiiiiiiiiiiiiiiiii :cry:
  mezi po pres dhjetorin qe te vete
  o zhot o zhot
   
 6. qorri26

  qorri26 Primus registratum

  Re: Sa e duan shqiptaret Shqiperine

  duajeni atedheun si shqipetaret ameriken!
   
 7. eis

  eis Primus registratum

  Re: Sa e duan shqiptaret Shqiperine

  Boll e duam dhe na do
  por gja per te sjena tu ba,
  boll na mungon dhe boll i mungojme ,
  por prap se prap tek ajo do te shkojne,
  mos sot neser aty do perfundojme.

  Ia kaloshi mire dhe duajeni SHQIPERINE si shqiptari SHQIPERINE dhe jo si shqiptari AMERIKEN :tipsy:
  Tung :wave:
   
 8. EB

  EB Primus registratum

  Re: Sa e duan shqiptaret Shqiperine

  I dua mengjeset e majit
  kur kendon bilbili i fushes,
  kur fryn ereza e malit,
  edhe qarku eshte i...(s'me kujtohet kjo)
  Dua lulet e fushes,
  ne mengjes kur jane plot me vese,
  dockat e bardha te cupes (cunit ne rastin tim)
  qe shkoj ne vrap dhe i pres

  Por nga gjithe ato me pare,
  dua me shume
  Shqiperine
  qe t'i veje puna mbare,
  edhe perjete te kete lirine!
   
 9. ShkodraniNY

  ShkodraniNY Primus registratum

  Re: Sa e duan shqiptaret Shqiperine

  Mos harroni fjalen e urte gollopore :

  Duaje atdhene si shqiptaret ameriken /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe