sa iPhone do te kemi ne shtator?

Diskutime tek 'Te reja dhe njoftime teknologjike' filluar nga Poshnjari, 10 Sep 2018.

 1. Poshnjari

  Poshnjari Forumium praecox

  Sipas thashethemeve, kompania do të prezantoi tre modele të reja iPhone: iPhone X Plus, iPhone 11 dhe iPhone 9. Megjithatë ky informacion nuk është konfirmuar ende.

  Por gjithsesi, në bazë të informacioneve që qarkullojnë, ndonjë mund të referoi që prezantimi i modeleve të reja do të bëhet nga fillimi i Shatorit deri nga mesi i tij.

  Vitin e kaluar, iPhone-t ishin prezantuar më 15 Shtator dhe dolën në treg një javë më vonë, më 22 Shtator.

  Nga prezantimet e kaluar njohim se Apple zgjedh zakonisht për lançim e modelin e ri iPhone të Martën ose të Mërkurën. Megjithatë, nuk përjashtohet mundësia që prezantimi të bëhet më 4 ose më 5 ose më datë 11 ose 12 Shtator. / Teknologjia Sot
   

Shpërndajeni këtë faqe