Sa ore digjni ne chat?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga lir, 31 Jul 2003.

 1. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  as une nuk djeg hic ore ne chat vetem mesenger dhe forum :tipsy:
   
 2. dolce_vita

  dolce_vita Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  nuk djeq asnje ore ne chat se nuk ia vlen ti djegim por forumin e kemi si shpirt :wub:
   
 3. Re: Sa ore digjni ne chat?

  Po ju e keni bere forumin si chat,cfare gjeje ndryshon???
   
 4. dolce_vita

  dolce_vita Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  ndryshimi eshte se forumin e kemi ``shpine tone``
   
 5. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  dolce_vita tani qe sm eqasin me tek chit chati i harchoj tke mesengeri :kiss: :wub:
   
 6. hot

  hot Hotgirl

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  chati esht ai qe leviz,kurse forumi dum zdum leviz bashke me ne /pf/images/graemlins/laugh.gif
  ne chat je drejtperdrejt,kurse ne forum mbajm rradhen kur te flasim /pf/images/graemlins/laugh.gif
  bo si fola mer amoni :devil: :tipsy: :tipsy:
   
 7. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  une per vete ska te numeruar koha qe harxhoj :tipsy: :smash:
   
 8. ermaliurnick

  ermaliurnick Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  une harxhoj pothuajse gjithe diten..sepse kete pune kam... :lol:
   
 9. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  kohet e fundit plot..
   
 10. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  nga cili cep i chatit futesh ti?
   
 11. lir

  lir Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  hehe akoma duke ju pergjigj kesaj teme njerzia /pf/images/graemlins/laugh.gif ....
  per vete une thyj rrekordin kur behet fjala per chat sidomos ne 3 vitet e fundit. Jam ekstremist si i thone fjales, po ne kahun e kundert: Harxhoj plot 0 ore /pf/images/graemlins/laugh.gif ..
   
 12. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  zeqo ke deshire te flasesh ti /pf/images/graemlins/wink.gif ...une futem ku te me teket por tek albasoul jam futur zakonisht por aty ste lene rehat te flasesh o vella :mad:
   
 13. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  tek albasoul ti dhe ske degjuar pe rmadheshtin time çudi :eek:
  une spo futem dot me atije tani futem tke fajtori :wave:
  te kerkoj ne dy luftim :tipsy:
   
 14. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  ok por as qe e kam idene se si futesh aty...
   
 15. lir

  lir Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  kristina ne ti lepurushe o goc?
  kujdes mos biesh ne goje te ujkut /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. b.k.

  b.k. Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  2 ore ne dite /pf/images/graemlins/frown.gif :thumbsup:
   
 17. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  kot te kam ti une..te /pf/images/graemlins/laugh.gif me shpetosh...
   
 18. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  Per chat sa ore djegim? Asnji

  Per forum? Lene mos e pyt /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  TriNyyyyyyyyyyyy 2 ore :eek:
   
 20. b.k.

  b.k. Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  dje me ty ishte nja nje ore e gjysem /pf/images/graemlins/wink.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe