Sa ore digjni ne chat?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga lir, 31 Jul 2003.

 1. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  Triny mua mu duk se 5 ore meeeeeeeeeeee :eek: :tipsy: :kiss:
   
 2. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  siduket ti te ecen ora shpejt e ke nag ato oret moderne ti /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 3. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  boll t imi kristina se erdhe dhe sme fole :mad:
   
 4. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  ti sme fole une prisja pergjigje ti me kishe dale nga nje dritare tjeter
  /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 5. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  po madheshtin time s emabn dot vetme nje dritare moj :tipsy:
   
 6. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  shi shi ti qe kur keshtu ti e.....
  pse sthua ti ta kemi pak parasysh madheshtine tende ne
  :sleep:
   
 7. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  fli ti fli po bota u be me femi :smash:
   
 8. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  u sa mire dmth sdo vdes shpejt une hipp hipp hurra
  :rockband: :goofy:
   
 9. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  ps ekshu me si e ke ti sa me shm femi te bej bota aq me shm ron ti :confused:
   
 10. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  e mo mire mire dhe ju ... o hu u lodha e di ti sa vjece jam une zeqo?
  99.99999999999 vjece i mbusha dje :tipsy:
   
 11. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  kristina po 13 vjeçe je me prandja po te mbaim me kimet.se je e vogel :wave:
   
 12. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  zeqo se dija une tani qe e the e kuptova .thanks :kiss:
   
 13. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  ska gje jo e kam per detyr :smash:
   
 14. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  rrofsh /pf/images/graemlins/wink.gif :kiss:
  ps. pa keqkuptime dolce .. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  edhe une ty :kiss:
  Ps: pa keq kuptime ti se dolce_vita e di qe se mer per keq :kiss: dolce_vita :kiss:
   
 16. dolce_vita

  dolce_vita Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 17. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  e dolce_vita te henksha synin :kiss:
   
 18. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  ca ben mo e le gocen me nje sy.... :eek:
   
 19. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  e kafshoj me delikates dmth qe ja le prpa ne vend /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 20. nela_kristi

  nela_kristi Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  aha ... po keshtu thuaj ti se na preve gjakun /pf/images/graemlins/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe