Sa ore digjni ne chat?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga lir, 31 Jul 2003.

 1. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  une puth synin e dolces ty te prihet gjaku :confused:
   
 2. dolce_vita

  dolce_vita Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  :kiss: :kiss:
   
 3. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Sa ore digjni ne chat?

  :kiss: :kiss:
   
 4. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Varet se kur kam kohe te lire mbasi nuk me lene detyrat e shtepise dhe punet meqe jam edhe e merzitur keto kohet e fundit mundohem te kaloj merzitjen.
   
  Narkomane likes this.
 5. Narkomane

  Narkomane Valoris scriptorum

  kur skam me cte merrem qendro gjith diten nforum
  kurse kur kam shkoll 3 or me mjaftojn
   
 6. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  nuk futem me ne chat ka ardh koha tbej corap Albforumin :p
   

Shpërndajeni këtë faqe