Sa para prishni gjate nje dite?

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Seyfert, 27 Apr 2015.

 1. Seyfert

  Seyfert Valoris scriptorum

  Ne pergjithsi e paskemi forumin me lekista :p
   
 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  une i kam shoket aq bujare sa s'me lene te paguaj pothuajse asnjehere. Sikur t'i mbledh ato leke do te blija nje makine :)
  por mesatarja duhet te jete 3000 leke ne dite. Dhe me duken shume :ftoft::ninxha:
   
 3. Monroe

  Monroe Valoris scriptorum

  Nuk prish shum her pij ndonje kafe kurse her tjera tperdoj tdal :p
   
 4. brenatohyseni

  brenatohyseni Forumium maestatis

  varet ka dite qe nuk prish ka dite qe prish zevendesoj ditet e tjr :duhan:
   
  Almaa'95 likes this.
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  kur kam, te tera. Kur s'kam..., te tera.
   

Shpërndajeni këtë faqe